Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Зарядна портативна електростанція JACKERY EXPLORER 500

Зарядна портативна електростанція JACKERY EXPLORER 500
Зарядна станція Jackery Explorer 500 - автономне зарядне, розроблене з урахуванням компактних розмірів для легкого транспортування, оснащене вбудованим генератором Lion, а також міцною ручкою для комфортного перенесення агрегату в руках. Зарядна станція забезпечує техніку з розрядженими акумуляторами необхідною енергією без прямого доступу до мережі 220В. У корпусі станції є кілька роз'ємів, за допомогою яких ви можете підключити до станції розряджені девайси для їх підзарядки або забезпечити енергією іншу техніку з потужністю до 500Вт.

Станція оснащена потужною акумулятором 518 Втч (24Ач, 21,6В), що перезаряджається, і перетворювачем синусоїдального струму. На передній панелі агрегату передбачена розетка змінного струму (230 В, 500 Вт, 1000 Вт), 3 шт USB порту, 2 електророзетки з постійним струмом та розетка для автомобільного зарядного.

Світлодіодний дисплей на корпусі станції виводить інформацію про основні робочі нюанси станції: вхідний/вихідний потужності та рівень заряду безпосередньо самої станції у % співвідношенні.

Сама зарядна станція може бути заряджена одним із 4 способів:


За допомогою сонячної енергії об'єм акумулятора батареї може бути повністю заповнений сонячною батареєю приблизно через 7 годин. Час заряджання від мережі 220в також дорівнює 7 годин. За допомогою автомобільного зарядного акумулятора повністю заповнити рівень заряду приблизно через 8 годин.

Заряджаючи електростанцію від сонячної енергії в парі із сонячною панеллю пам'ятайте, що:

Фактичний час 100% зарядки від сонця залежить від положення сонячної батареї, температури зовнішнього повітря, погоди тощо. Це може вплинути на фактично вказаний час заряду станції.

Зберігайте переносну електростанцію окремо від джерел тепла та попадання прямих променів сонця, тим самим продовжіть термін служби станції під час заряджання.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!