Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

4G/3G USB модеми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

3G модеми використовуються для доступу до Інтернету за допомогою мереж операторів зв'язку. Підключаються легко, чи це комп'ютер чи ноутбук. Пристрої є елементарними у використанні, для чого не потрібні унікальні знання або складні налаштування доступу. Важливою перевагою деяких моделей є наявність внутрішньої пам'яті. Тобто купити 3G модем і при цьому отримати флешку із можливістю використання мережі стало цілком реально.

У каталозі інтернет-магазину є 3G модеми, що працюють у мережі одного чи кількох операторів, а також одного чи кількох стандартів зв'язку. Пристрої CDMA для мобільного оператора Інтертелеком працюють на 800 mHz. Характеризуються швидкістю передачі даних за технологіями EVDO Rev.A до 3,1 Мбіт/сек та EVDO Rev.B до 14,7 Мбіт/сек. Різниця 3G модемів Rev.A помітна у вартості, вони дешевші, але й менш швидкісні, за допомогою Rev.B – більш швидкісні, але й дещо дорожчі.

3G модеми GSM/UMTS призначені для роботи з операторами Київстар, Лайф, Vodafone або ТріМоб. Підтримують частоти 800/1900mHz у стандарті GSM та 2100mHz у стандарті UMTS. Демонструють швидкість від 3,6 Мбіт/сек до 42 Мбіт/сек.

На нашому сайті ви знайдете широкий вибір універсальних модемів 3G CDMA+GSM. Одночасно два стандарти не задіяні, працює лише один. Для перемикання використовуються програми інтерфейсу користувача, де через комп'ютер або смартфон можна зробити перемикання режимів.

Зручний підбір за категоріями та якісні описи допоможуть купити 3G модем за відповідними характеристиками. Якщо не зможете визначитися яка саме модель потрібна – досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть зробити грамотний вибір.

Вгору