Вітаємо Вас у нашому інтернет-магазині! Наша компанія спеціалізується на продажі 3G/4G модемів, роутерів, 3G/4G антен та антенних комплектів. Ми з 2011р. Офіційний дилер Інтертелеком з 2018 р. офіційний дилер Lifecell. Підключаємо до актуальних тарифів операторів Lifecell, Kyivstar, Vodafon та Інтертелеком (для Інтертелеком можлива прошивка Вашого існуючого номера). Наше завдання створити в цьому магазині гідний сервіс за максимально можливої ​​низької ціни на товари та послуги.

Всі пристрої, які представлені в магазині, перевіряються на працездатність, що виключає можливість продажу несправної одиниці. Ми встановимо, налаштуємо та підключимо до 3G/4G інтернету модем, 3G/4G wifi роутер або cdma+gsm смартфон для повноцінної роботи. Якщо Вам необхідний девайс для роботи з операторами в мережах GSM, фахівці зможуть перевірити модем або роутер на працездатність в цих мережах. При виникненні будь-яких питань, співробітники нашої компанії завжди готові проконсультувати та допомогти вибрати найкращий пристрій саме для Вас.

Купівля в інтернет-магазині має бути не лише вигідною, а й комфортною, тому головним показником нашої діяльності ми бачимо зростання довіри клієнтів до нашого магазину та наявність постійних покупців та рекомендацій.

Ми постійно проходимо навчання для того, щоб кожен покупець зміг отримати компетентний та високий рівень сервісу, а сприятливі цінові умови на товар – це додатковий приємний бонус, який так важливий при покупці.

Будемо раді бачити Вас як наші задоволені покупці.