Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

4G модем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

4G модем – компактний пристрій, що використовується в мережах мобільних операторів нового покоління 4G LTE. За допомогою сучасних гаджетів з'явилася можливість отримати доступ до Інтернету в межах покриття оператора. На сайті modem.kiev.ua представлені 4g роутери різних інтерпритацій. У деяких моделях передбачений USB інтерфейс, завдяки якому відбувається підключення до ноутбука, телевізора, ігрових приставок і т.д.

Якщо вирішили купити 4G модем, зверніть увагу на різновиди: класичний USB модем та з вбудованим WiFi модулем. Останні здатні не лише передавати дані за допомогою USB-порту, а й по WiFi. Приємно потішить і заявлена швидкість передачі даних. У таких USB модемах швидкість досягає 100 Мбіт/с, тоді як за технологією 3G – максимум 42 Мбіт/с.

Найбільш поширені у всьому світі для використання в мережах 4G LTE частоти в діапазонах 1800 МГц та 2600 МГц. 4G модем дозволяє повною мірою насолодитися високошвидкісним доступом до мережі, вирішувати будь-які завдання в режимі онлайн – перегляд відео, фільмів, ігри без пригальмовування та зависань. Крім того, купити 4G модем вигідно тим людям, яким необхідне використання не лише всередині країни, а й під час поїздок за кордон, подорожей.

Вгору