3G модеми – це невеликі інтернет пристрої, які набули дуже великої популярності серед населення в Україні і не тільки. Багатьом інтернет користувачам зручно використовувати саме таке обладнання, оскільки модеми 3G дуже компактні і зручні при подорожі, вдома або в заміському будинку. Модем невеликий, але скласти гідну конкуренцію дротовому інтернет з'єднанню.

 

Модеми є двох типів на ринку:

  • 3G USB модеми - пристрої передачі даних.
  • 3G Wi-Fi модеми – це пристрої для доступу до інтернету, здатний роздавати інтернет за бездротовою технологією Wi-Fi. Одночасно до 3G модему WiFi можна підключити кілька пристроїв. 3G модем отримує доступ в інтернет прямо від мобільного оператора і по WiFi з'єднанню роздає його потрібним пристроям.


Антенний роз'єм

Наявність роз'єму під зовнішню антену у 3G модему є досить важливою функцією, особливо якщо користувач буде користуватися ним за межею міста, де покриття мереж 3G часто слабке і сигнал часом нестабільний. Для посилення прийому сигналу 3G найчастіше використовують зовнішні 3G антени. Деякі модеми вже мають роз'єм для підключення зовнішньої антени, інші – ні. Тому перед покупкою звертайте увагу на технічні характеристики пристрою.

3G антена стане незамінним рішенням, коли справа стосується забезпечення стабільного та якісного зв'язку у віддаленому від базової вежі регіоні, на місцевості зі складним рельєфом, або якщо Вам потрібно покращити сигнал у важкодоступних для сигналу приміщеннях.

3G модем з Wi-Fi і зовнішньою антеною – це приємне комбо. Вирішивши купити такий модем ви отримуєте інтернет з відмінною і стабільною швидкістю для всієї родини!

До вашої уваги надаємо модеми які у нас на сайті


3G модем Wi-Fi роутер Huawei EC315 Rev.B

Високошвидкісний 3G модем із функцією WiFi роутера. Підтримка технології Rev.B (швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/сек), вбудований WiFi роутер, який можна вмикати та вимикати за потребою. Можливість підключення зовнішньої антени. Підтримка карт пам'яті microSD. Драйвера вбудовані, що суттєво полегшить процес налаштувань.

 

Технічні характеристики

Підтримка стандартів

CDMA2000 1x EV-DO Rev. A/Rev. B робочої частоті 800 МГц.

Швидкість прийому / надсилання даних

Максимальна швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с

Інтерфейс

USB-2.0

Додаткові характеристики

можливість використання модему як флеш-накопичувач, слот для карт пам'яті microSD до 32 ГБ

Розміри

90,6×28,6×12,6 мм

 

 

3G модем WiFi роутер ZTE MF70

ZTE MF70 - це компактний 3G USB модем з вбудованим Wi-Fi модулем, який дозволяє роздавати інтернет по бездротовій мережі на різні пристрої. Ви можете використовувати його як звичайний USB модем, так і як повноцінний Wi-Fi роутер. Ви можете використовувати девайс як основне та резервне джерело інтернету. Працюйте вдома, мандруйте, їздіть у відрядження – маленький помічник завжди буде з вами.

Модем ZTE MF70 відмінно підійде для невеликого офісу, будинку, його також можна брати із собою, вирушаючи в автотрип або у відпустку. Не має значення, в якій країні ви знаходитесь, роутер працюватиме скрізь, де є покриття.

Технічні характеристики 3G Wi-Fi роутера ZTE MF70

 

Тип

Модем 

Wi-Fi

Є

Стандарт мережі

GSM

Покоління зв'язку

3G

Стандарти зв'язку

GSM/GPRS/EDGE - 850/900/1800/1900 МГц
HSPA +/HSUPA/HSDPA/UMTS - 2100/850 МГц

Технологія Wi-Fi

802.11 b/g/n

Максимальна швидкість прийому даних

21,6 Мбіт/с

Максимальна швидкість передачі даних

12,6 Мбіт/с

Підтримка ОС

Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS 10.6,10.7, Linux

Слот для картки пам'яті

Є, microSD до 32 Гб

Роз'єм для підключення зовнішньої антени

Є

Інтерфейс

USB 2.0

Розміри

94x12x28 мм

Вага

29 г

 

 

3G/4G Wi-Fi роутер Huawei E8372-153

Простий, маленький та швидкий роутер Huawei E8372-153 має інформативну індикарторну панель, завдяки чому його зручно використовувати. Сумісний з багатьма маршрутизаторами, у тому числі з Mikrotik та Xiaomi. Його можна всюди брати із собою, забезпечуючи безперебійний високошвидкісний інтернет у будь-якій точці країни. Ви можете брати його із собою в дорогу, у відпустку або просто по роботі. Свого акумулятора роутер не має, тому живиться через ноутбук за допомогою USB 2.0.

Технічні характеристики Huawei E8372-153

 

Тип

Wi-Fi роутер

Тип живлення

від USB

Роз'єм для зовнішньої антени

2

Швидкість роботи

LTE до 150 Мб/с, DS-HSPA+ до 43,2 Мб/с, EDGE до 236,8 Кбіт/с

Слот для картки пам'яті

microSD до 32 Гб

Підтримувані оператори

3mob, Vodafone, lifecell, Київстар

Розміри

94x30x14 мм

Вага

40 г

 

Для оформлення замовлення переходьте на сайт, наші менеджери вас проконсультують.