Інтернет павутина захопила весь сучасний світ. Ми не уявляємо, що немає можливості використовувати його. У всіх будинках персональні комп'ютери, ноутбуки, планшети та інші девайси. При прийомі на роботу вас обов'язково запитають про володіння комп'ютером, тому що це обов'язкова вимога. Газети, журнали та книги відходять на другий план, поступаючись інформацією в мережі. Куди актуальна інформація потрапляє миттєво.

Більшість користувачів інтернету чули про модеми. Багатьом доводилося користуватися ними. Але далеко не кожен знає про види модемів та принципи їхньої роботи.

Портативні модеми призначені для використання з мобільними пристроями. Їхня унікальна риса – маленькі  габарити, але при цьому повноцінна функціональність та відмінна подача інтернету.

 

 

Як залежить швидкість інтернету від модему


Насправді швидкість роботи пристрою залежить від можливостей та покриття оператора, яким плануєте користуватися. Усі модеми оснащені вбудованими антенами. Є моделі, де дві чи три вбудовані антени. Але при цьому ми часто спостерігаємо поганий сигнал і це стає причиною дискомфорту при підключенні до інтернету.

У таких випадках пропонуємо модеми з роз'ємом для підключення зовнішньої антени, що підсилює.
Для вибору антени варто підійти відповідально, зателефонувати оператору, для уточнення в якій стороні від вас найближча вежа і на якій відстані.

Далі підбираємо варіант антени! В наявності від найпотужнішої 24 Дб, до кімнатної з посиленням 5 Дб. До модему та антени підбираємо перехідник та потрібну кількість метрів кабелю.

Наші фахівці проробили всю роботу за вас і укомплектували модеми одразу з антеною, перехідником та кабелем. Вам не доведеться шукати як пазли, куди що підходить.

Замовити комплект можна на сайті, якщо ви вже визначилися з моделлю модему. Або наші менеджери допоможуть вам підібрати той модем та антену, яка працюватиме у вашому регіоні.

Однак кожна модель модему має свою пропускну здатність, яка також впливає цей показник. Розрахункові пропускні можливості зазвичай вказані в описі обладнання.


Але не треба забувати і про такі фактори, як кількість кінцевих споживачів, що використовують інтернет, або завантажені системи різними програмами, що працюють у фоновому режимі. До того ж, провайдери не завжди забезпечують декларовані показники. Не забувайте вчасно проводити оптимізацію системи, оновлюйте антивірусне програмне забезпечення та періодично проводьте чищення комп'ютера.