Щодня з'являються нові круті програми для ваших смартфонів, які значно полегшують життя власнику девайсу. Для роботи, дозвілля, навчання та для повсякденних справ – все, з чим ви стикаєтесь постійно. Ми зібрали найпопулярніші програми, які точно припадуть вам до смаку.


Як зберегти сторінки WEB для офлайн перегляду?

Напевно, кожен з нас знаходив якусь класну статтю, урок чи щось подібне, що хотілося б подивитися потім, навіть без інтернету. Так, існує програма, яка дозволяє зберігати веб сторінки - це Pocket. Додаток досить старий, що працює на ринку з 2014 року. Ви можете зберігати на своєму смартфоні або планшеті навіть відеофайли, щоб в режимі офлайн переглядати їх. Це дуже корисна опція, особливо якщо ви вирушаєте у подорож.


Будильник для тих, хто дуже тяжко прокидається

 

Не всі з нас звикли миттєво підриватися з ліжка, відчуваючи ранкову бадьорість, але й прокидатися на роботу чи навчання теж не варто. І якщо ви той, хто не може роздерти вранці очі, тоді цей будильник створений для вас! Puzzle Alarm Clock пропонує кілька варіантів пробудження, серед яких рішення прикладів, розгадування головоломок, спалах, а також грошові штрафи за перенесення часу.


Проблеми із продуктивністю?

 

Якщо ви належите до тієї категорії людей, які кожні 5 хвилин лізуть за телефоном у кишеню, щоб подивитися свіжі новини, чи не написав хтось у месенджері, а може варто пошукати нові меми - тоді вам потрібна програма "примусової" прокрастинації. Ні, нічого страшного за цими словами не ховається, додаток Focus Lock всього лише блокує на час програми, які можуть відволікати вашу увагу. Ви самі виставляєте проміжки часу на роботу та відпочинок.


Синхронізація додатків – запорука економії ваших ресурсів!

Ви людина з активною життєвою позицією? Любите робити одну посаду на 10 (насправді у мене їх більше) соцмереж? Тоді встановіть програму IFTTT, яка тепер також доступна і на Android. Воно синхронізує події. Таким чином, коли ви виставляєте піст в Інтсаграмі, ви дублюєте його за іншими додатками.

Це не просто камера – це функціональна камера!

 

Ця програма для тих, хто любить крутити, крутити і взагалі - вичавлювати всі фотографії. Для тих, кому мало функціональних можливостей штатної камери – програма Camera MX створена для вас. Це зручно та функціонально, програма дозволить створювати класні яскраві знімки. А найголовніше - це функція Shoot the Past, що захоплює момент до і після зняття кадру.


А якщо ви страждаєте від нестачі оперативної пам'яті, тоді настав час оновити свій смартфон на новий.