Сьогодні практично всі, хто користується мобільним інтернетом, вже пізнав усі принади високошвидкісного 4G інтернету. Особливо раді ті, хто живе в обласних центрах, де ця технологія розвинена та 4G ловить практично по всьому місту. Але зовсім по-іншому ситуація з залізничними сполученнями та автомобільними магістралями. Тому, у критичний момент ми починаємо шукати інтернет, намагаємося відправити файли або прослухати.

Але і на цю проблему є управа – мобільні модеми та роутери. Сьогодні ми хочемо вас познайомити з кількома моделями Wi-Fi роутерів та модемів від одного з найпопулярніших виробників мережевого обладнання на сьогоднішній день – Huawei.


Роутери Huawei - це швидкість, яку не видно

Лінійка моделей роутерів і модемів компанії Huawei відрізняється високою швидкістю передачі даних, яка досягається в поколінні 4G. До 330 Мбіт/с - це досить висока швидкість, якої достатньо для будь-яких дій в інтернеті, від листування в месенджерах та відеодзвінків, до онлайн-ігор та провантаження файлів будь-якого типу.
Нижче представлені характеристики моделей, які будуть доречними для людей, які потребують високошвидкісного інтернету.

3G/4G роутер Huawei E5186s-61a

Цей маршрутизатор призначений для домашнього використання. На задній стороні розташовані роз'єми для підключення зовнішніх антен, що підсилюють, тому роутер відмінно підійде для людей, що живуть у віддалених або густозабудованих районах, а також у місцевості зі складним рельєфом, яка перешкоджає нормальному проникненню сигналу.

 

 • Максимальна швидкість передачі даних 4G: 300 Мбіт/с
 • Максимальна швидкість передачі даних у 3G: 43.2 Мбіт/с
 • Радіус дії мережі: 100 м
 • Кількість підключень: 64


3G/4G Wi-Fi роутер Huawei E8372-153

USB модем із вбудованим Wi-Fi модулем - це відмінне кишенькове рішення для тих, хто часто подорожує з ноутбуком, наприклад, по роботі. Також має роз'єм для підключення зовнішніх антен, щоб посилити і стабілізувати сигнал. Має слот для карти пам'яті формату microSD до 32 Гб, що дозволяє використовувати його як зовнішній носій.

 • Максимальна швидкість передачі даних 4G: 150 Мбіт/с
 • Максимальна швидкість передачі даних у 3G: 43.2 Мбіт/с
 • Радіус дії мережі: 10 м
 • Кількість підключень: 10

3G Wi-Fi роутер Нuawei E586B


Маленький та неймовірно стильний 3G роутер. Завдяки вбудованому акумулятору в 1500 мАг, пристрій працює до 8 годин на одній підзарядці. До модему можна підключити до 5 різних пристроїв у радіусі 10 м. Відмінний варіант для організації інтернету на невеликому засіданні чи зустрічі. Також модем стане незамінним на відпочинку. Беріть його на природу та будьте завжди на зв'язку. Завдяки широкому покриттю мережі 3G, ви зможете мати інтернет практично у будь-якій точці України. Є можливість підключення картки пам'яті.

 

 • Максимальна швидкість передачі даних у 3G: 21.7 Мбіт/с
 • Радіус дії мережі: 10 м
 • Кількість підключень: 5

У нашому інтернет-магазині представлені найпопулярніші моделі модемів та роутерів за найнижчими цінами. Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам, тому пропонуємо лише найкраще обладнання!