Пора вже забути про марні, непотрібні, непрактичні подарунки, які закидаються і забуваються через короткий час. Саме тому важливо підібрати такий подарунок, який стане корисним доповненням у житті людини. Що може бути кращим для сучасних людей, яких на кожному кроці оточують технології? Звісно ж техніка.

Отже, вибираємо класний подарунок на Новий рік. У нашому інтернет-магазині можна підібрати подарунки для всіх членів сім'ї. Ми підібрали найпопулярніші товари в рейтингу покупців за останній час.

Вибираємо подарунок на Новий рік для всієї родини


Практично у кожній сучасній сім'ї виникає потреба у бездротовому з'єднанні. До Wi-Fi ми підключаємо безліч різних пристроїв: телевізори, смартфони, ноутбуки, планшети, різну домашню техніку. Тому виникає необхідність у створенні цієї бездротової мережі.
Відмінним варіантом подарунка стане Wi-Fi роутер на Новий рік. Отже, найпопулярніші роутери для великої родини:

  1. Wi-Fi роутер Huawei B681

Це стильний компактний роутер, що працює в мережах третього покоління (3G). Працює в мережах операторів (Kievstar, Vodafone, Lifecell та 3Mob). Швидкість передачі - 28.8 Мбіт/с. Радіус дії мережі – до 50 м, до 10 активних підключень. Технологія -802.11 b/g/n.

  1. 3G/4G роутер Huawei E5186s-61a

Високошвидкісний роутер, що працюють у мережах 3G/4G, підтримує українських GSM операторів (Kievstar, Vodafone, Lifecell та 3Mob) та досягає швидкості передачі даних до 300 Мбіт/с, має можливість підключення зовнішніх підсилюючих антен. До 64 активних підключень, радіус дії мережі до 100 м-коду.

  1. 3G/4G LTE WI-FI роутер Alcatel HH70VB

Високошвидкісний роутер для роботи сетями3/4. Максимальна швидкість передачі даних до 100 Мбіт/с (до 1 Гбіт/с через кабель мережі). Можливість підключення до 32 пристроїв.

Модеми для подорожей


Вирушаючи сім'єю у подорож, не забудьте взяти інтернет із собою. Зручні модеми допоможуть вам у цьому.

  1. 3G модем Franklin U600


Бюджетний модем без функції. Пристрій можна підключити через

  1. 3G/4G Wi-Fi роутер ZTE Jetpack 890L - CDMA+GSM+LTE

Підтримує роботу в мережах CDMA та GSM, підтримуючи покоління 3G/4G. Працює як точка доступу, роздаючи інтернет на 10 пристроїв одночасно у радіусі 50 м.

  1. 3G WI-FI роутер TURBO Sierra Netgear AirCard 771s

Підтримує стандарт CDMA, працює в мережі 3G, розвиває швидкість до 14.7 Мбіт/с. Є можливість підключення зовнішньої антени.

Планшет для дозвілля та роботи


Планшет – це універсальний девайс, який підійде будь-якого віку.

Xiaomi Mi Pad 2 Gold 64 Гб

Потужний планшет з 7.9-дюймовим дисплеєм, 2 Гб ОЗУ та 64 Гб вбудованої пам'яті. Екран з олеофобним покриттям та металевий корпус.

Це і багато іншого – ви можете знайти на сторінках нашого інтернет-магазину. Робіть приємні подарунки своїм близьким – даруйте радість!