Один із провідних операторів України Lifecell активно впроваджує новий стандарт мережі 4G на території країни, постійно розширюючи межі покриття та надаючи своїм абонентам більш швидкісний високоякісний інтернет.

Швидкість передачі даних у цьому форматі може досягати 150 Мбіт/с, поки що тільки у великих містах. Але з часом високошвидкісний інтернет 4G буде доступний у будь-якій точці України. Така швидкість дозволить абонентам Lifecell без затримок та зависань грати в онлайн ігри, дивитися відео у форматі 4К, передавати «важкі» файли, влаштовувати відеоконференції, слухати популярну музику, насолоджуючись стабільним та якісним зв'язком.

 

Тому багато користувачів цього провайдера поспішають купити нові пристрої, що підтримують четверте покоління зв'язку 4G. Крім смартфонів великою популярністю користуються портативні модеми та роутери з 4G для Лайфселл. Вони можуть підтримувати не лише цього провайдера, а й більшість вітчизняних та багатьох закордонних операторів. Так що, використовуючи 4G модеми, Ви будете забезпечені чудовим інтернетом практично у будь-якій точці світу.

Для цього Вам необхідно вставити SIM-карту Lifecell або іншого провайдера в 4G модем і підключити його до пристрою, який зможе забезпечити його живленням (комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет і т.д.)

Кому потрібний 4G модем?

Якщо Ви звикли влітку відпочивати на дачі або у Вас є заміський будинок, але провести туди кабельний інтернет проблематично, то чудовим варіантом буде придбання модему 4G.

Також модем необхідний для людей, які часто змінюють своє місце розташування, подорожують або багаторазово їздять у відрядження.

А комусь він підійде як резервний зв'язок, якщо кабельний інтернет недостатньо стабільний. Причин купити 4G модем набагато більше, ніж тут описано і в якийсь момент ви зрозумієте, що без нього не обійтися і у ваших обставинах.

На що звернути увагу під час вибору 4G модем?

Вам необхідно для початку визначитися, для чого вам потрібен 4G модем. Якщо інтернет можна підключити тільки на один пристрій, типу ноутбука або комп'ютера, достатньо буде придбати стандартний 4G модем USB. Він підключається через будь-який USB-порт і забезпечить доступ до інтернету підключеного приладу.

 

 

Якщо Ви хочете створити мережу 4G для кількох гаджетів, то необхідно доглянути 4G модем USB з WiFi модулем. Він не лише отримуватиме сигнал з базової станції, але й роздаватиме його всім, необхідним пристроям у заданому радіусі дії, розмір якого залежить від моделі модему. Кількість одночасно підключених пристроїв залежить від технічних характеристик модему (від 5 до 32 шт і більше).

На що ще варто звернути увагу при виборі 4G модему, так це можливість підключення до нього зовнішньої антени, яка може посилювати сигнал мережі в кілька разів. Що особливо необхідно в місцях зі слабким зв'язком, віддалених від вишок оператора.

4G модем також можна використовувати як звичайний накопичувач, якщо в ньому є спеціальний слот для microSD карти. Так що в потрібний момент вся необхідна інформація буде у Вас під рукою, враховуючи, що розміри модему досить компактні і дозволяють носити його в кишені або сумочці.