Віртуальна точка доступу. Налаштовуємо Virtual Router Plus на ноутбуці

Якщо ви скучили за новими лайфхаками, то нам якраз є, що вам розповісти. Сідайте зручніше, тому що ми розповімо про дуже корисну функцію, яку нам пропонують розробники, а саме - про Virtual Router Plus, або віртуальна точка доступу. Ця функція потрібна для того, щоб роздавати інтернет через Wi-Fi, не використовуючи при цьому маршрутизатора. Таким чином, нам не потрібен посередник.

Починаючи з 7 версії Windows, така корисна опція доступна для всіх пристроїв, оснащених Wi-Fi адаптером. Останній, до речі, використовується не лише для того, щоб підключатися до різних мереж, але також і для роздачі Wi-Fi. Тому, якщо у вас зламався роутер або ж просто ви переїхали в нову квартиру і поки не обзавелися цим девайсом, можете не переживати.


Як можна роздавати інтернет без роутера?


Напевно, багато хто вже самостійно знаходив інформацію про те, як створювати точку доступу, використовуючи спеціальні команди Windows. Але для деяких людей простіше скористатися спеціальною оболонкою, якою є Virtual Router Plus. Таких оболонок в інтернеті чимало. Дана програма є безкоштовним софтом, в інтернеті можна знайти безліч версій і без проблем завантажити потрібну.


Переваги Virtual Router Plus


Найголовнішим плюсом цієї програми є її доступність. Ми вже згадали, що скачати оболонку можна без проблем з інтернету абсолютно безкоштовно. Другий не менш важливий плюс – це російськомовний інтерфейс. Переклад не найвдаліший, але це все ж таки, краще, ніж нічого.
Загалом, що стосується мануалу, він не знадобиться. В активному вікні програми всього лише два поля, вікно, що випадає, і кнопка - теж одна.


Як настроїти програму?


Отже, щоб зробити роздачу з ноутбука необхідно:

  1. Вказати ім'я мережі Wi-Fi. SSID потрібно вказати латинськими літерами та/або цифрами. Можна також використовувати ім'я за промовчанням;
  2. Введіть пароль. Мінімальна кількість символів – 8. Можна використовувати літери та/або цифри;
  3. Виберіть підключення до Інтернету;
  4. Запустіть віртуальний маршрутизатор кнопкою.

Після цього вікно програми ховається в треї, а на робочий стіл випливе повідомлення про те, що роздача йде.
Тепер можна відкривати на пристрої, для якого лунав інтернет. Відкриваємо список бездротових підключень, знаходимо потрібну мережу, вводимо пароль та підключаємось. Ви можете підключити інший ноутбук до мережі, так і смартфон, планшет, телевізор або ігрову приставку.

  Ось такими хитрими способами можна без використання маршрутизатора роздавати інтернет. Варто пам'ятати, що швидкість мережі не буде високою, але це все ж таки краще, ніж нічого. Після того, як вам більше не потрібна роздача, програму можна відключити, щоб вона не займала зайвих процесів.

Ну а якщо ви вирішили перейти на простіші способи роздачі інтернету, тоді вам обов'язково знадобиться якісний роутер або модем, які можна придбати на нашому сайті. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете знайти якісне інтернет обладнання за найкращими цінами.