Український мобільний оператор Київстар є лідером на вітчизняному ринку понад 20 років за бездротовими технологіями та мобільним зв'язком. Величезна аудиторія користувачів до 30 млн осіб, підключена до цього оператора вибирає його за відмінну якість зв'язку та чудову техпідтримку. Тому для багатьох він є основним оператором мобільного зв'язку.

На даний момент Київстар надає своїм абонентам більш сучасну мережу нового покоління 4G з високошвидкісним інтернетом, що більш ніж у 2 рази перевищує за швидкістю попередній зв'язок 3G і досягає значень до 150 Мбіт/сек.

 

 

Більшість абонентів Київстар використовують 4G мережу для своїх телефонів, вставивши SIM-карту у пристрій. Однак доступ та інтернету може знадобитися ще й на ноутбуці, планшеті чи комп'ютері. В цьому випадку оптимальним варіантом стане придбання 4G модему або 4G WiFi роутера від Київстар. І для Вас у будь-якій точці світу буде можливість спілкуватися зі своїми рідними та близькими, друзями та колегами, дивитися фільми та насолоджуватися музичним супроводом.

При виборі модему 4G дуже важливо звернути увагу на те, щоб пристрій задовольняв саме Ваші потреби та вирішував завдання використання інтернету в місцевості, в якій Ви зараз перебуваєте, якнайкраще.

4G модем

Якщо Вам необхідний 4G Інтернет тільки на одному комп'ютері або ноутбуці, то найкращим варіантом буде 4G USB модем від Київстар. У нього вставляється SIM-карта Київстар і Ви забезпечені високошвидкісним бездротовим інтернетом там, де неможливе кабельне підключення. Для роботи модему підійде будь-який слот USB, який його необхідно вставити.
Які додаткові функції у модемі можуть привернути Вашу увагу? Це наявність роз'ємів для підключення зовнішньої антени, що значно посилює сигнал мережі та збільшує швидкість інтернету, особливо у місцях віддалених від базових станцій.
А також можливість підключити до модему microSD карту, за наявності слота, призначеного для цього. Тоді Ви зможете використати модем ще й як звичайну флешку. Що досить важливо, якщо Ви у відрядженні або подорожуєте країною чи світом.

4G модем з WiFi модулем

Якщо вам важливо забезпечити мережею відразу кілька своїх гаджетів одночасно, розгляньте варіанти 4G модему з WiFi модулем, до якого можна підключати багато пристроїв відразу.

 

 

Важливою перевагою для 4G модему Київстар є зведення до мінімуму будь-яких налаштувань користувача. Пристрої постачаються повністю готовими до роботи та потребують додаткових дій. Вони підключаються автоматично з автонастройкою драйверів.

Портативні 4G модеми досить компактні та не займуть багато місця у Вас у сумці чи кишені. Їх можна завжди мати під рукою і будь-якої миті підключиться до 4G мережі, за умови, що знаходитесь в зоні покриття. Сучасні 4G модеми підтримують також стандарти зв'язку 3G та 2G.

4G модеми можна використовувати в парі з маршрутизаторами, які будуть роздавати сигнал, отриманий від модему бездротовим каналом з певним радіусом дії. У такому разі доступ до Інтернету також зможуть отримати декілька пристроїв одночасно.

Для того, щоб ці два пристрої працювали коректно, необхідно вибрати сумісні моделі роутера та модему.