Продовжуємо знайомити вас з топовими позиціями нашого інтернет магазину, сьогодні ми розповімо про модем від відомого виробника інтернет обладнання, компанії ZTE, модель ZTE MF79U. 4G/3G модем - це компактний і зручний пристрій для передачі даних, може забезпечити доступом в інтернет для декількох гаджетів через Wi-Fi.


Основні особливості

ZTE MF79U - це USB модем із вбудованим Wi-Fi модулем, що дозволяє підключати до інтернет одночасно до 10 користувачів. Це можуть бути ноутбуки, стаціонарні комп'ютери, смартфони, планшети. Забезпечує надійний та стійкий прийом сигналу, а там де мережа погана чи не стабільна – можна підключити додаткову антену. Модем оснащений двома роз'ємами для підключення антени. Підтримує технологію MIMO. Відмінне рішення для мешканців сільської місцевості чи за містом, де немає можливості підключення провідного інтернету.

Дизайн та зовнішній вигляд

Компактний модем ZTE MF79 з розмірами 101,5 х 30,5 х 14 мм відмінно поміститься навіть у кишені. Важить лише 32 грами. Тому його можна сміливо брати із собою на прогулянку, у відрядження чи у відпустку. Корпус виконаний з білого матового пластику, зібраний міцно, пластик не подається подряпинам.

На вигляд пристрій нагадує флешку, але всередині це високошвидкісний модем.

Також на передній панелі знаходяться світлові індикатори і можна відстежити рівень сигналу мережі та кількість підключень.

Для початку роботи вам не доведеться робити численні маніпуляції, достатньо вставити цим карту і підключити до ноутбука або ПК. У пам'яті модему є самовстановлювані драйвера. Встановлення не займає багато часу. Після цього пристрій готовий до використання.

WiFi модуль


ZTE MF79 має 2.4ГГц WiFi модуль 802.11 a/b/g/n, що забезпечує надійну бездротову WiFi мережу в радіусі 15 метрів, до якої одночасно можуть підключитися до 10 пристроїв.


Стандарти роботи та оператори

Модем працює в мережі GSM з такими мобільними операторами: Київстар, Vodafone, LifeCell, 3Mob. Швидкість передачі даних за технологією LTE досягає 150 Мб/с, технологія DS-HSPA+ дозволяє насолоджуватися швидкістю 43,2 Мб/с, а при технології EDGE - 236,8 Кбіт/сек.

Замовити модем можна тут. А також підключайте найвигідніші тарифи.