Підключаємо 3G модем до планшета


Досить давно багато людей користуються планшетами для роботи замість тягати за собою важкі громіздкі ноутбуки. Такі портативні комп'ютери сьогодні мають високу потужність, тому чудово справляються з більшістю завдань. Але, на жаль, часто нам дуже потрібний інтернет для виконання великого спектру завдань. Тут у багатьох починаються питання, як провести інтернет до планшета. Завдяки вбудованому модулю WI-FI планшет можна підключити до інтернету вдома або в будь-якому іншому місці, де є доступ до незахищеної бездротової мережі. Ми розповімо про засоби підключення планшета до глобальної мережі.

Як підключити інтернет до планшета через кабель


Поза домашніми або офісними стінами, доступ до Інтернету забезпечується за допомогою 3G модему. Не дивно, що багато хто відчуває труднощі з підключенням і налаштуванням цього девайса. Насамперед це пов'язано з тим, що модеми підключаються через повнорозмірний USB порт, а планшети не мають відповідного роз'єму. Для вирішення цієї проблеми застосовують спеціальний кабель, який є перехідником.

Найчастіше такий перехідник входить у комплект поставки самого планшета. Якщо ж ні, його не важко придбати у відповідних магазинах – це не рідкість. Цей кабель називається USB Host.
Більшість мобільних девайсів на ринку працюють на ОС Android. Вона показує стабільну роботу з будь-якими типами процесорів та будь-яким обсягом оперативної пам'яті, що дуже зручно при підключенні модему.


Модем не визначається. Що робити?


Часто трапляється випадок, коли ви підключаєте через кабель модем до планшета, а жодної реакції не надходить. Не варто цього лякатися – просто виконайте такі дії:

  1. Відкрийте на планшеті вкладку «Налаштування» та переконайтеся, що wi-fi модуль планшета вимкнено;
  2. Зайдіть до «Налаштування мобільної мережі» та знайдіть вкладку «Бездротові мережі». Там перейдіть на "Передача даних";
  3. Переконайтеся у справності та активності 3G модему. Найкращим способом буде підключення його до ноутбука або домашнього комп'ютера. Переконайтеся, що пристрій визначається, чи відбувається підключення до базової станції мобільного оператора;
  4. Вимкніть запит на введення PIN-коду. Для цього необхідно зайти в налаштування модему.

Буває й таке, що модем визначається ноутбуком чи комп'ютером, але планшет його все одно не бачить. У такій ситуації можна перевести пристрій у режим лише модем. Найчастіше це спрацьовує. Трапляється, що планшет не забезпечує нормальну напругу живлення. Тут не обійтись без того, щоб підключити до планшетного комп'ютера блок живлення.

Використовуємо додатковий софт для підключення


Коли всі спроби не показують жодних позитивних результатів і модем не хоче співпрацювати з планшетом, можна встановити додатковий софт на Андроїд. Її можна знайти в Інтернеті під назвою "емулятор терміналу". Потрібен root – доступ, також файловий менеджер, тоді можна буде працювати з файлами ОС.
Також можна спробувати оновити програмне забезпечення планшета, простіше кажучи – перепрошити його. Але, якщо ваш пристрій на гарантії, вона злетить.

Сумісність пристроїв


Іноді причина криється на самій поверхні – несумісність планшета та модему. Щоб перевірити це, достатньо переглянути інформацію в інтернеті.
Ось і всі поради для тих, хто любить планшети та не може без інтернету. Якщо ви шукаєте якісні модеми, радимо переглянути наш каталог товарів:

3G модеми CDMA
3G модеми GSM