Якщо ви не можете і дня прожити без інтернету, навіть вирушаючи у відпустку, тоді вам явно варто задуматися про придбання портативного Wi-Fi модему. Сьогодні на ринку представлено безліч різних моделей від різних виробників. Лідируючі позиції у розробці інтернет-обладнання займає компанія Huawei. І сьогодні ми хочемо розглянути новинку на нашому сайті - 4G LTE Wi-Fi роутера Huawei R216


​​​​​​

Зовнішній вигляд та дизайн

Модем зберіг компактні розміри (96 x 58 x 13 мм) і невелику вагу (96 г), завдяки якому девайс зручно скрізь носити з собою. Якщо ви ходите з чохлом для ноутбука, сумочкою чи рюкзаком, питання "куди покласти?" не виникне. Щоправда, враховуючи наш зв'язок, що поки що активно розвивається 4G, краще дістати модем і покласти ближче до вікна, щоб у нього була можливість розуміти максимально високий сигнал.

На ринку зустрічається дві колірні варіації – стандартні білий та чорний. Матовий пластиковий корпус дуже приємний на дотик, на ньому не видно дрібних подряпин.

Ця модель не оснащена дисплеєм, але вся необхідна інформація доступна завдяки світловим індикаторам на лицьовій стороні. По периметру кнопки живлення, розташованої в центрі, розташовані індикатори заряду акумулятора (ліворуч), рівня сигналу мережі (праворуч) та вхідні SMS повідомлення (зверху).

На нижньому торцевому краї знаходяться роз'єми для підключення зовнішньої антени, що підсилює, а також роз'єм для підключення USB шнура для налаштувань і підзарядки.


Акумулятор

Роутер оснащений вбудованим знімним Li-Ion акумулятором ємністю 1500 мАг. Повністю зарядженої батареї вистачає від 3-х до 5-ти годин активної роботи. У режимі очікування пристрій може працювати до 12 годин. Зарядити акумулятор можна від ПК або від мережі, використовуючи адаптер мережі.


Стандарти зв'язку та оператори

Роутер підтримує роботу з такими GSM операторами: Vodafone, Kyivstar, Lifecell, 3mob, працюючи в 2G/3G/4G мережах. Швидкість передачі даних становить до 150 Мбіт/сек у стандарті 4G, і до 42 Мбіт/сек у стандарті 3G. Модель підтримує такі стандарти зв'язку: LTE/GPRS/ HSPA+/HSPA/ DC-HSPA+/ EDGE/ UMTS/ GSM.


Wi-Fi модуль

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi до модему можна підключити до 10 різних пристроїв. Радіодії мережі становить до 10 м на відкритій місцевості. Технології передачі Wi-Fi 802.11 b/g/n


Додаткове посилення сигналу

Завдяки розташованим на нижній торцевій стороні двом виходам, до роутера можна підключити відразу дві антени, що підсилюють. Це дозволить стабілізувати та посилити слабкий сигнал мережі.


Висновки

Компактний роутер зручно брати із собою в дорогу чи на дачу. Серед переваг можна виділити роз'єм для антен, високу швидкість передачі даних і простоту використання. Ви купуєте повністю готовий до роботи роутер, на який не потрібно встановлювати драйвера.

Серед умовних недоліків варто відзначити відсутність слота для картки пам'яті та дисплея. Але це скоріше особливості, аніж серйозні мінуси моделі. Так що, вирушаючи у відпустку, не забудьте взяти з собою простий і надійний роутер, щоб бути завжди на зв'язку. Крім того, на нашому сайті ви також зможете знайти інші моделі роутерів різних виробників.

802.11 b/g/n