3G/4G Wi-Fi роутери - це пристрої, які здатні забезпечити Вам доступ в інтернет у місцях віддалених від міста, на смартфон, планшет чи ноутбук. Це дуже зручний гаджет для дому, для дачі або для подорожі.

Існує кілька різновидів роутерів:

3G/4G Wi-Fi роутери
3G/4G стаціонарний Wi-Fi роутер
3G/4G USB модем з функцією Wi-Fi

На сьогоднішній день роутери можуть бути найрізноманітнішими. Сучасні моделі мають кольорові дисплеї та сенсорне керування. Всі вони мають ємнісні акумулятори, що дозволяють їм працювати автономно протягом декількох годин.

Подивитися та вибрати варіант до душі можна тут і тут.

Для роутера необхідно підібрати антену. Як вибрати антену, можна почитати у нас на сайті.

Коротко про те, як дізнатися яку антену вам придбати

  Подивіться на просту табличку, щоб зрозуміти, як працює посилення сигналу. Тут можна побачити, який коефіцієнт посилення антени потрібен щодо відстані до базової станції оператора.

24 Дби          
19 Дби          
17 Дби          
14 Дби          
  5 км 10 км 15 км 20 км 25 км и более
 


Найбільшу ефективність роботи показує антена для Інтертелеком з посиленням 24 ДБІ. Якщо ви вирішили придбати таку антену, варто поставитися до її налаштування. Через великі розміри необхідна точна настойка у бік базової станції. Але така праця виправдана чудовим результатом.

  Дія сигналу базової станції розраховано приблизно на 30-40 км, не враховуючи різних перешкод, які можуть траплятися по дорозі (забудови, ліс, рельєф місцевості). Антена з посиленням у 24 Дбі якраз розрахована на таку відстань.