3G і 4G можна помацати - тепер вони мають матеріальну форму у втіленні сучасних стильних гаджетів. Саме тому варто їх включити до списку подарунків на Новий рік. Незважаючи на купу часу, свята наступають семимильними кроками. Не встигнемо озирнутися, як уже грудень і на нас звалюється безліч турбот.


Звичайно ж, усім приємно отримувати подарунки, але ще приємніше – радувати своїх рідних та близьких приємними сюрпризами. Сьогодні важко знайти людину, яка б не сиділа в інтернеті, тому всі божеволіють по новомодним гаджетам, які забезпечать максимум комфорту для проведення часу.


Найкращий подарунок – це той, який знадобиться у житті. І ніщо не стане настільки корисним як мобільний Wi-Fi. Куди б ви не поїхали у відпустку, святкові вихідні чи куди б не відправили дитину на канікули – забезпечте гарантований інтернет для себе та своїх рідних.


Крок 1. Вибираємо стандарт зв'язку


Отже, ми підійшли до найважливішої частини вибору пристрою для бездротового інтернету. Для цього потрібно визначитись, де ви живете. Відстань від базової станції, нерівність місцевості та щільність забудови – основні фактори, які можуть впливати на якість сигналу мережі Інтернет.


4G мережі тільки почали розвиватися та ще не мають достатньо широкого покриття в Україні. Але мешканці обласних центрів та багатьох невеликих населених пунктів уже мають високошвидкісне покриття. Воно надається такими GSM операторами, як Київстар, Lifecell, Vodafone. За посиланнями доступна мапа покриттів. Крім того, можна переглянути писок населених пунктів, у яких воно є.

Якщо у вашому регіоні ще не розвинене 4-е покоління, не варто засмучуватися – скористайтесь 3G мережами від CDMA провайдерів - Інтертелеком і PeopleNet.


Крок 2. Вигідні тарифи


Ніхто не хоче переплачувати, тому пропонуємо вам ознайомитись із тарифами, що надаються українськими провайдерами.

Переглянути актуальні тарифні плани операторів можна на сторінці «Тарифи». Крім того, слідкуйте за акційними пропозиціями, адже провайдери завжди порадують своїх абонентів напередодні свят.


Крок 3. Підбираємо продуктивний роутер

Визначившись із оператором та тарифним планом, настав час знайти той самий девайс, який дозволить повною мірою насолодитися бездротовим стабільним інтернет-з'єднанням.
Для простоти вибору розділимо роутери на три категорії: 3G CDMA, GSM та двостандартні. Представляємо найкращі роутери для бездротового мобільного інтернету:

3G CDMA

 

  • Novatel 5510L REV.B. ORIGINAL BOX
  • Jet 2202 Rev. B
  • Novatel Mifi 5580 Rev.B

GSM

 

Двостандартні

 

  • Novatel 4620LE
  • Sierra AirCard 771s RevB (Netgear)
  • ZTE AC30


Новий смартфон – завжди гарне рішення


З темпами розвитку технологій смартфони теж досить швидко стають не такими продуктивними і потужними, ніж раніше. Як правило, середній смартфон встигає «морально застаріти» за рік-два використання. Виходять нові оновлення старих програм, пристрій починає гальмувати або виснути. Тому, ми підготували список смартфонів, які припадуть до смаку.

  • Huawei MT7
  • Samsung Galaxy Note 3 16Gb
  • Samsung SM-G9300 Galaxy S7 Duos

У нас завжди є ідеї для подарунків, тому не відкладайте вибір на потім, готуйтеся до свят уже зараз – разом із нами!