Популярний мобільний оператор Vodafone запустив новий стандарт мережі 4G, який відкриває нові можливості для своїх користувачів. З четвертим поколінням 4G інтернет став більш швидкісним, стабільним та якісним. Враховуючи, що провайдер розширює зону 4G покриття по всій країні, то відмінний високоякісний зв'язок скоро буде доступний у будь-якій точці України.

У зв'язку з цим багато споживачів хочуть придбати новіші та сучасніші гаджети, що підтримують 4G. Такі, наприклад, як мобільний модем 4G для Vodafone. Ці пристрої можуть працювати з іншими операторами країни, а також багатьма світовими провайдерами.

 

Його швидкість може сягати 150 Мбіт/с залежно від місцезнаходження абонента.

На кого розрахований 4G модем із бездротовим інтернетом?

По-перше, для людей, які перебувають за містом, на дачі або в інших місцях, де немає кабельного інтернету або там, де сигнал мережі досить слабкий через віддаленість від базової станції оператора.

По-друге, для користувачів з нестабільним зв'язком кабельного інтернету як резервний варіант.

По-третє, активним людям, які часто змінюють своє місце розташування. Наприклад, відрядження або мандрівникам.

Також, безперечно, є й інші причини придбати цей пристрій.

Який модем вибрати?

Портативні модеми 4G можна поділити на 2 види:

  1. Модем 4G USB
  2. Модем 4G USB з WiFi модулем

Перший вигляд підійде для підключення ноутбука або комп'ютера до Інтернету через USB слот. Таким чином, інтернетом можна буде користуватися лише на підключеному комп'ютері.

Другий вигляд не тільки отримуватиме сигнал з базової вежі, але й по WiFi роздаватиме його на кілька гаджетів одночасно без втрати якості мережі.

 

 

При виборі моделі модему варто ще звернути увагу на можливість підключення зовнішньої антени, яка може в кілька разів посилити сигнал мережі. Що особливо важливо у місцях слабкого чи нестабільного прийому.

Є модеми зі слотом для microSD карти, при підключенні якої Ви зможете використовувати пристрій ще й як звичайну флешку. Тоді необхідна інформація завжди буде у вас під рукою.

Для правильного функціонування модему необхідно вставити SIM-карту Вашого оператора. Як правило, слот для SIM-карти знаходиться під кришкою модему.

Для роботи зі стандартом 4G потрібна спеціальна USIM-карта, яку можна поміняти на свою стару картку. Нова карта розроблена спеціально для 4G мереж і має деякі переваги в порівнянні зі старою. Наприклад, більший обсяг пам'яті та інші.

Вставивши USIM-карту, модем можна підключати до будь-якого пристрою, який зможе забезпечувати його живленням через USB-порт. Це може бути комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон та інші.

Встановлення драйверів зазвичай відбувається автоматично і модем готовий забезпечувати Вас якісним високошвидкісним інтернетом.

Виріб відрізняється компактними розмірами і легко поміщається в кишеню або сумочку. Його завжди можна носити із собою та залишатися на зв'язку зі своїми рідними та близькими. А ще переглядати фільми у форматі 4К без зависань, грати в розраховані на багато користувачів онлайн ігри, слухати популярну музику.