Хоч на вулиці все ще травень, але за вікном прохолодного від кондиціонера офісу вже справжній літній пекло. І на честь весни, що минає, ми зібрали для наших читачів ТОП найпопулярніших додатків травня для вашого смартфона. Так, кожен місяць, кожен день виходять круті оновлення і просто нові програми, які настільки зроблять комфортніше Ваше життя, що ви поки що навіть не підозрюєте про це.

Тож почнемо.


"Зручний" рівень зараду

 

Якщо ваш смартфон має "брову" або "крапельку" на дисплеї під камеру, то хоча б заради інтересу спробуйте додаток Battery Notch. Воно додає навколо вирізу кольорову смугу, яка відображає рівень заряду акумулятора. Він адаптований під більшість сучасних смартфонів.


Не турбуйтесь

 

Практично в кожному Android ви знайдете режим "Не турбувати", що відключає звук сповіщень. Але часом це потрібно робити, копаючись у безодні налаштувань, що часом затягується надовго. Програма Easy DND - це швидке перемикання між різними режимами на ходу, не копаючись у смартфоні. Ви можете вимкнути всі повідомлення та звуки лише для деяких подій. Також програма дозволяє створити список обраних контактів, які зможуть зв'язатися з вами в будь-який час.


Переїжджайте просто

 

Якщо ви вирішили змінити свій старий смарфон на новий, але переживаєте, що доведеться заново встановлювати всі програми - не потрібно паніки. Skit - це повнофункціональний менеджер додатків, який перенесе програми з одного Android-смартфона на інший. Крім того, Skit відображає інформацію про встановлені програми: А  Premium-версія дозволяє користувачеві масово видаляти або копіювати будь-які програми.


Музика у вашій кишені

 

 

Сьогодні існує безліч програм для аудіо, але практично немає програм, які б дозволяли зберігати музику на смартфон і слухати за відсутності інтернету. Програма Omnia Music Player дозволяє насолоджуватися улюбленими композиціями в офлайн режимі. Додаток підтримує велику кількість форматів аудіо, простий в установці та управляється як за допомогою кнопок, так і за допомогою жестів. Крім того, має досить зручний та симпатичний дизайн.


Розворушили мозок

 

Буває, так не вистачає чогось простого та залипального, щоб можна було просто відволіктися. Slices – це проста головоломка для вбивання часу. Яскраві картинки обов'язково вас затягнуть. Тут потрібно збирати шматочки різних фруктів та квітів, заповнюючи кола соковитими часточками.

Ну а якщо ваш старенький друг не тягне нові програми, то саме час змінити його на новий соковитий смартфон.