Відмінна новина для тих, хто їздить до столиці - часто чи рідко, чи взагалі там живе. У Києві планується створення загальнодоступної безкоштовної мережі Wi-Fi, яка покриє усі громадські місця у місті – парки, вулиці тощо.

Сьогодні в Україні спостерігається позитивна тенденція у галузі туризму. Дедалі більше іноземців відвідує столицю та інші міста нашої батьківщини. Це дозволить гостям комфортніше почуватися в незнайомому місці. Та й для місцевих мешканців це величезний плюс. Як часто нам доводиться користуватися безкоштовним Wi-Fi, коли скінчився інтернет на телефоні?

Як не парадоксально, але в деяких куточках столиці зв'язок ловить просто катастрофічно погано, не всі оператори опрацювали "ями", залишивши деякі провали з інтернетом. Але з впровадженням нових технологій, гості та жителі Києва будуть мати можливість вільно користуватися швидкісним інтернетом у парках та на вулицях міста, повністю безкоштовно, незалежно від того, який використовується мобільний оператор або скільки грошей знаходиться на рахунку абонента. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Проект вимагає вкладення великої кількості коштів, тому сьогодні ведуться пошуки інвесторів для реалізації всіх намічених цілей. Як замовник будівництва виступає комунальне підприємство «Київтелесервіс».

 

 

Зараз у Києві можна вже на 11 локаціях скористатися безкоштовним інтернетом. До точок доступу KyivSmartCity можна підключитися в таких місцях:

 1. Андріївський Узвіз;
 2. Контрактова площа;
 3. Михайлівська площа;
 4. Софійська площа;
 5. Поштова площа;
 6. Майдан Незалежності;
 7. Парк ім. Т.Г. Шевченка;
 8. Золоті ворота;
 9. Палац спорту;
 10. Палац "Україна";
 11. НСК "Олімпійський".

Вирушаючи у відрядження або подорожуючи, варто купити 4G модем, щоб без проблем користуватися швидкісним інтернетом і роздавати його друзям. З якісним модемом 3G/4G ви завжди зможете розраховувати на хорошу стабільну мережу.


Найкращі модеми для подорожей

3G/4G LTE WI-FI роутер Alcatel MW40V

Максимальна швидкість передачі даних: 54 Мб/с
Слот для картки пам'яті: є, MicroSD до 32 Гб
Радіус дії мережі: 10 м
Кількість підключень: до 10
Місткість акумулятора: 1800 мАг
Ціна: 1449 грн

 

3G/4G Wi - Fi роутер Huawei E8372-153

 

Максимальна швидкість передачі даних: до 150 Мб/м
Слот для картки пам'яті: microSD до 32 Гб
Радіус дії мережі: 10 м
Кількість підключень: до 10
​Акумулятор: ні
Ціна: 1219 грн

 

3G Wi-Fi роутер Novatel 4620L

 

Максимальна швидкість передачі даних: 12 Мб/с
Слот для картки пам'яті: ні
Радіус дії мережі: 10 м
Кількість підключень: до 8
Ёмкість акумулятора: 1500 мАг
Ціна: 1049 грн


Купити модеми та роутери за доступною ціною можна в нашому магазині. Користуйтесь інтернетом без кордонів!