Щоб максимально зрозуміти все про модем, не тримаючи його в руках, варто іноді просто почитати на нього огляд. Сьогодні ми розповімо вам про один з найбільш популярних мобільних 3G модемів на ринку - Novatel Jetpack MiFi 6620L. Незважаючи на те, що модем був випущений у далекому 2016-му році, що для технологій, що розвиваються, дійсно давно, досі він не втрачає своїх позицій. Розглянемо докладніше, у чому його особливості.


Зовнішній вигляд

Novatel Jetpack MiFi 6620L має компактний пластиковий корпус з софт тач покриттям на задній панелі для запобігання ковзанню. На передній панелі розташовані органи управління та кольоровий РК-дисплей, де відображається вся інформація про роботу пристрою.

Під задньою кришкою розташований акумулятор, що знімається, під яким знаходиться слот для SIM карти формату nanoSIM. Також тут розташовується кнопка скидання налаштувань Reset.


На нижній стороні під зсувною заглушкою знаходяться порти USB/micro-USB. Порт Micro-USB призначений для заряджання модему від мережі 220В, а також підключення його до ПК. USB-порт служить для підзарядки смартфонів, планшетів і т.д. за допомогою функції Power Bank.

Підтримка CDMA та GSM

Так, Novatel Jetpack MiFi 6620L примітний тим, що підтримує одночасно два стандарти роботи мережі – CDMA та GSM. Це говорить про те, що ви можете підключити будь-якого мобільного оператора України з існуючих. Пристрій однаково добре працює в мережах таких операторів як: Інтертелеком, Київстар, PEOPLEnet, LifeCell, Vodafone, 3Mob. Роутер також має підтримку 4G, але на цих частотах четверте покоління в Україні не працює.


Частота та швидкість роботи в різних мережах

Нижче представлені частоти роботи Novatel Jetpack MiFi 6620L у різних стандартах мережі:

  • CDMA: 800 МГц;
  • GSM: 800/850/900/1800 МГц;
  • UMTS/WCDMA: 1900/2100 МГц;
  • LTE: 700/1700/1800 МГц.

Маршрутизатор розвиває досить високу смітість передачі даних, що дозволяє йому конкурувати навіть із новими аналогічними пристроями:

  • CDMA: за технологією EVDO Rev.A - до 3,1 Мбіт/сек, за технологією EVDO Rev.B - до 14,7 Мбіт/сек;
  • UMTS/WCDMA – HSPA: до 21,6 Мбіт/сек;
  • HSPA+: до 43,2 Мбіт/сек;
  • LTE: до 150 Мбіт/сек.


Потужний акумулятор та функція PowerBank

Novatel Jetpack MiFi 6620L має потужний акумулятор ємністю 4000 мАг, якого вистачає до 15 годин роботи на одній зарядці. У разі потреби, коли немає можливості підзарядити модем, ви можете замінити батарею. 


Збільшення потужності сигналу

Маршрутизатор MiFi 6620L відрізняється хорошим прийомом сигналу, але якщо все-таки ви знаходитесь занадто далеко від базової станції оператора, до модему можна підключити підсилювальну антену через порт типу TS9, що знаходиться на нижній стороні корпусу.

Купити Novatel Jetpack MiFi 6620L за вигідною ціною можна в нашому інтернет магазині.