Переваги мережі нового покоління 4G відкривають доступ до інтернету на досить високій швидкості, що дозволяє в будь-якій точці світу переглядати фільми онлайн у форматі Full HD, користуватися стабільним та якісним інтернетом для спілкування, роботи та розваг. Грати онлайн в розраховані на багато користувачів ігри, передавати великі файли.

Враховуючи, що далеко не кожен власник смартфона знає, як активувати 4G на своєму телефоні, у цій статті ми розберемося, що необхідно зробити, щоб ця функція запрацювала.

Як налаштувати 4G на Андроїд?

Як правило, багато сучасних смартфонів підключається до мережі 4G автоматично. Якщо ж це не сталося, спочатку перевірте, чи підходить Ваша SIM-картка новому стандарту 4G і в разі невідповідності замініть її на карту нового типу USIM із збереженням Вашого номера. Дізнайтеся також, чи підтримує Ваш телефон 4G, перевіривши в Налаштуваннях телефону вкладку Бездротові мережі.

Якщо картка та смартфон відповідають новому поколінню зв'язку 4G і Ви повністю впевнені, що перебуваєте в зоні дії мережі 4G, а підключення з якихось причин не вийшло, Ви маєте можливість зробити це вручну.

Відкривайте Налаштування смартфону та заходьте в Бездротові мережі, вибирайте вкладку Мобільна мережа, далі Тип мережі. Тут активуєте Послугу 4G, потім знаходите назву своєї мережі, натискаєте Тип мережі і 4G.

У різних виробників смартфонів та різних версіях Android назви меню може трохи відрізнятися.
Тепер можна виходити з налаштувань та користуватися мобільним інтернетом на максимальній швидкості. При залишенні зони дії 4G-мережі ваш смартфон сам переключиться на 3G і сам відновить підключення до 4G за першої можливості: повторно змінювати налаштування не знадобиться.

Інструкція складена для Android 9. Для попередніх версій цієї мобільної операційної системи послідовність дій може бути незначною.

Як налаштувати 4G на Айфоні?

Для налаштування 4G на телефонах компанії Apple Вам необхідно зайти в Налаштування і вибрати Сотовий зв'язок, а потім Сотові дані і активувати їх. Далі вибираємо пункт Голос і дані і активуємо 4G формат. Потім тиснемо на пункт меню Сотова мережа і вказуємо точку доступу.

Як настроїти 4G на смартфонах Windows Phone?

Заходьте в Налаштування Вашого телефону і вибирайте Мережу та SIM і там включаєте Передачу даних. Далі в меню тиснемо на Найшвидше з'єднання і потім вибираєте 4G.

Які проблеми можуть виникати при підключенні 4G і як їх можна виправити?

Найчастіше підключення триває 2 хвилини, але бувають затримки, зумовлені збоями зв'язку чи інші причини. Також можливо, що смартфон налаштований правильно, але інтернет не працює. Або телефон постійно перемикається з 4G на 3G.
Такі проблеми найчастіше можна усунути самостійно.

 

 

Після всіх налаштувань телефон потрібно перезавантажити. Проблема не вирішена? Зробіть ще раз перезавантаження.
Переконайтеся, що не вийшли із покриття 4G. Або спробуйте ще раз підключитись в іншому місці.

Зачекайте деякий час, можливо, на серверах оператора проводяться технічні роботи. Спробуйте ще раз за пару годин, максимум за добу.

Перевірте, чи Ваш рахунок поповнений.

Якщо все ж таки ніяк не вдається самостійно вирішити проблему, варто звернутися в техпідтримку Вашого оператора.