3g антени для інтертелеком – це антени, що працюють у стандарті CDMA в частотному діапазоні 800 МГц. Діапазон їхньої дії, як правило, становить від 14 дБ до 24 дБ.

Основною перевагою роботи в стандарті CDMA є можливість роботи в рельєфній місцевості, маючи при цьому добрий рівень прийому сигналу. Для посилення сигналу використовуються 3g антени – за допомогою Ви зможете збільшити швидкість інтернету та убезпечити себе від можливих обривів зв'язку. Зазвичай 3g антени для інтертелеком використовують у тому випадку, якщо Ви знаходитесь на великій відстані від базової станції оператора. Особливо корисними такі антени будуть на дачі, за містом, у подорожах, у місцях із невпевненим прийомом сигналу тощо.

При виборі антени 3g для інтертелеком необхідно враховувати безліч факторів, серед яких особливості місцевості, наявність забудов, пропускна спроможність базової станції, умови прийому сигналу, довжина кабелю та інше. Що ж до кабелю, він повинен бути якісним, інакше сигнал буде слабким.
При встановленні та використанні 3g антени для інтертелеком слід знати, що чим вище її коефіцієнт посилення, тим ретельніше її необхідно налаштувати. Така антена потребує вертикальної поляризації.

Під час встановлення антени необхідно направити її у бік розміщення базової станції оператора. Для того, щоб дізнатися точне місце розташування, можна зателефонувати на гарячу лінію Вашого оператора або ж дізнатися цю інформацію на офіційному сайті оператора. Якщо ж такої можливості немає, спробуйте спрямовувати антену в різні сторони і стежити за індикатором рівня сигналу. Також для встановлення антени краще вибрати місце на піднесенні – чим вище вона буде, тим краще буде рівень сигналу. У процесі її встановлення особливо корисною буде програма AxesstelPst.

3g антени для інтертелеком є дуже корисним обладнанням, оскільки при використанні найслабшої антени швидкість інтернету значно збільшиться. На нашому сайті Ви можете придбати такі антени та вибрати вигідний тариф від інтертелеком. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони із задоволенням проконсультують Вас та підберуть найкращий варіант.