Якщо потрібний простий у використанні, такий 3g модем, який забезпечить доступ до мережі інтернет навіть у місцях зі слабким сигналом, варто звернути увагу на 3g модеми Novatel. Дана компанія вже давно зарекомендувала себе якісними пристроями, які стануть помічниками у повсякденному житті, та виручать у ситуаціях, коли інтернет ну дуже потрібний.
Багато компаній виробляють конкуруючі товари. І компанія Novatel Wireles відома у всій Європі та Україні своїми 3g модемами, що працюють у стандартах 2G, 3G та 4G, з операторами GSM та CDMA.
Для того, щоб вибрати хороший 3g модем, з характеристиками, які відповідали б усім вимогам, слід враховувати наступні фактори:

  • який саме девайс підключатиметься до інтернету (ноутбук, планшет, смартфон або ін.);
  • сумісність 3g модемів з wi-fi роутерами;
  • у якому стандарті та з якими операторами здійснюватиметься робота;
  • необхідну швидкість для роботи в Інтернеті;
  • чи є у 3g модемів вихід для посилення антени;
  • буде використовуватися 3g модем стаціонарно, або розрахований на мобільне використання під час відряджень чи подорожей.

За дизайном 3g модеми Novatel теж різноманітні, і бувають у формі флешки (наприклад 3G модем Novatel U760, 3G модем Novatel U727), або 3g модеми wi-fi роутери з інформаційним дисплеєм (3G Wi-Fi модем Novatel MIFI 2200, 3G модем Novatel 5510L).
Основною перевагою 3g модемів компанії є надчутливий радіотракт, який забезпечує свої пристрої постійним сигналом передачі даних, навіть з дуже слабким покриттям Інтернету (3G Модем Novatel USB 1000).
Не менш важливими характеристиками 3g модемів Novatel є сумісність з операційними системами Windows XP, Windows 98/2000, Windows 7, Vista, Mac OS, Linux, завдяки чому їх можна підключити до будь-якого ноутбука або комп'ютера. Ці пристрої можна заряджати через USB-порт, підключаючи до комп'ютера або прикурювача в автомобілі (3g модеми wi-fi роутери Novatel).
В основному, всі 3g модеми Novatel мають автоматичне налаштування драйверів. Тобто моделі прості у використанні навіть для початківців. Підтримуючи стандартні швидкості передачі даних 3,1 Мбіт/с, та 14,7 Мбіт/с, у стандарті CDMA, 3g модеми компанії легко впораються з поставленими завданнями. А перегляд фільмів онлайн, читання електронних книг, або серфінг у соціальних мережах принесуть задоволення користувачам.
За ціновими характеристиками 3g модеми від компанії Novatel Wireles не є дорожчими, або дешевшими за подібні моделі модемів конкуруючих компаній. Клієнт може підібрати собі якісну бюджетну модель з хорошими характеристиками (3g модем Novatel MC551), потужний 3g модем із середньою ціною (3G модем Novatel U720), або добрий, стильний 3g модем Novatel, з відповідною ціною (3G модем Novatel U760).
І найважливішим фактом є новітні технології та стандарти, які компанія Novatel Wireles дотримується при виробництві кожної нової моделі 3g модемів. Це забезпечує якісну роботу пристроїв довгі роки.