На сьогоднішній день у всіх є комп'ютери, і вхід до всесвітньої мережі вважається повсякденною справою. Для того щоб мати доступ до інтернету 24 години на добу в будь-якій точці офісу або свого будинку обов'язково потрібен wi-fi роутер. Одним із таких пристроїв стає універсальний wi-fi роутер Novatel MiFi 6620L. Ця модель випущена одним із популярних американських виробників бездротової техніки. Величезним плюсом цього роутера є те, що він працює з будь-яким оператором планети, також підтримує будь-який стандарт зв'язку з високою швидкістю. Варто зазначити, що маючи такий роутер, його власник може переміщатися в будь-яку точку країни і підключатися до будь-якого провайдера без будь-яких проблем.


Даний роутер виготовлений із стійкого до зовнішніх факторів впливу матового пластику, варто відзначити, що він м'який і приємний на дотик, а також зовсім не ковзає в руках. Корпус роутера даної моделі оснащений фронтальним екраном з сенсорним дисплеєм, на який виведена вся необхідна інформація як заряд батареї, рівень сигналу або всі пов'язані пристрої. Це все лише вказує на комфортне використання роутера моделі Novatel MiFi 6620L.


Ще одним величезним плюсом роутера можна назвати те, що може підтримувати стандарти CDMA 800 МГц, GSM 800/850/900/1800 МГц, UMTS/WCDMA 1900/2100 МГц, LTE 700/1700 МГц. Для того щоб роутер міг працювати тривалий час він оснащений потужною батареєю ємністю аж в 4000мАч, даний тип батареї дозволяє працювати роутеру без підзарядки до 15 годин, а ще за допомогою вбудованої функції в роутері Power Bank можна заряджати гаджети такі як телефон, планшет або ж плеєр.


Також часто дані роутери використовують там, де дуже слабкий сигнал мережі, тому в них призначений роз'єм типу TS9 для антени, що підсилює. Що ж до швидкості передачі, цей роутер зовсім поступається іншим роутерам. Протестувавши роутер з усіма найпопулярнішими мережами в Україні, можна сміливо зазначити, що рівень передачі даних максимальний, і це можна відзначити його однією з найголовніших переваг.


Щодо меню роутера виконано в стилістиці, яка буде зрозуміла навіть тим, хто не знає англійської мови з відповідним схематичним індикатором. До роутера Novatel MiFi 6620L можна одночасно підключати до 15 пристроїв. На сьогоднішній день цю модель роутера можна назвати однією з найкращих. Вибравши цю модель для користування можна бути впевненим, що вихід в інтернет буде забезпечений завжди навіть якщо у вас будуть перебої зі світлом, роутер все одно зможе працювати та забезпечувати з'єднання з інтернетом.