Зараз інтернет є невід'ємною частиною життя та роботи сучасної людини. Навіть під час відпочинку на дачі, де найчастіше неможливо підключитися до кабельної мережі, люди хочуть бути на зв'язку: читати новини, дивитися відео, слухати музику, користуватися поштою, спілкуватися в соціальних мережах та інше. Тут на допомогу приходить бездротовий Інтернет.

Для того, щоб організувати якісний та зручний доступ до мережі в заміському будинку, найчастіше використовують 3G-інтернет. Українські оператори мають гарну зону покриття, що охоплює практично всю країну, а швидкість такого зв'язку є досить високою (максимально 14,7 Мбіт/сек). У цьому плані найкращим є оператор Інтертелеком. Його послугами можуть користуватися люди, які мешкають більш ніж на 70% території України. Крім того, тарифи цього оператора вважаються найвигіднішими.

Перед підключенням необхідно переконатись, що ваша дача знаходиться у зоні дії мережі. Навіть поганий сигнал можна посилити за допомогою спеціальної 3G-антени. Потім слід визначитися з тарифним планом. Якщо не плануєте користуватися інтернетом постійно, можна підключити пакет з добовою оплатою. Це заощадить вам гроші за дні, коли ви не виходите на зв'язок. Для постійного використання краще вибрати тариф із щомісячною абонентською платою та необхідним обсягом щоденного трафіку. Всі пакети є безлімітними, тому навіть при перевищенні пакетного ліміту зв'язок зберігається, але можливі обмеження швидкості.

Дуже відповідально необхідно підійти до вибору обладнання. Для забезпечення інтернетом одного комп'ютера достатньо купити звичайний модем 3G, що підключається через USB-порт. Якщо плануєте встановити антену, що підсилює, то переконайтеся, що модем має таку можливість. Найкраще придбати вже готовий комплект обладнання. Для організації на вашій дачі Wi-Fi роздачі інтернету на кілька пристроїв потрібно придбати 3G-роутер. Також слід звернути увагу на максимальну швидкість передачі даних, яку підтримує обладнання. Модеми та роутери стандарту Rev.A дешевші, але вони й повільніші (до 3,1 Мбіт/сек). Апарати з Rev.B можуть забезпечувати зв'язок до 147 Мбіт/сек. Така швидкість найбільше підходить для перегляду потокового відео та онлайн-ігор.

Все необхідне обладнання можна купити в нашому магазині. Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!