Більшість ділових людей, які регулярно здійснюють дзвінки на різні стільникові оператори, а також періодично дзвонять на міські номери. Але чи бувають телефони, які одночасно підтримують cdma+gsm? Давайте докладніше поговоримо на цю тему і постараємося відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.


Як і навіщо придумали поєднати два стандарти?


Приблизно половина населення розвинених країн використовує два стандарти, але раніше не було можливості поєднати два стандарти в один флагман. Погодьтеся, два телефони це не зовсім зручно, та й постійно думати, з якого телефону зателефонувати не зовсім зручно. Банально – постійна зарядка кількох телефонів не комфортна.
Буквально за останні десятиліття світові компанії розробили унікальні смартфони, які змогли об'єднати cdma+gsm в один телефон. Це вирішило відразу кілька проблем як інженерних, так і користувальницьких:

  1. не потрібно постійно перебувати вдома, щоб дочекатися важливого телефонного дзвінка (стандарт cdma);
  2. можна дзвонити як на домашні, так і мобільні номери з одного телефону;
  3. стильний дизайн смартфонів дає змогу виглядати презентабельно на ділових зустрічах;
  4. Ви завжди на зв'язку, незалежно від того, куди повинні зателефонувати.

Телефон, який містить cdma+gsm одночасно зберігає звичайний номер стільникового оператора (будь то Life, Votaphone або Київстар) і прямий номер CDMA стандарту.


Які компанії випускають телефони у двох стандартах?


Комп'ютерні компанії, які займаються випуском мобільних телефонів, зрозуміли, що великий відсоток населення потребує таких моделей і почали розробляти власні варіанти. Варто зазначити, що такий телефон не буде відрізнятися від будь-якого іншого телефону:

  • діагональ, товщина і висота таких моделей така ж, як і у звичайних телефонів;
  • технічні характеристики збігаються із стандартними моделями;
  • продуктивність теж відрізняється.

На сьогоднішній день продовжують випускати такі флагмани такі компанії як Motorola, HTC, Huawei, Lenovo, Sony Experia і Samsung. Використання такого телефону не відрізняється від звичайного двосимвочного: Ви також будете вибирати з якої сімкартки здійснити дзвінок.

Якщо Ви хочете, щоб кожен зміг Вам додзвонитися, при цьому не залишаючись "прив'язаним" до одного місця (будь то будинок або робоче місце) ми рекомендуємо придбати універсальний смартфон, який зможе Вас дійсно здивувати своїм функціоналом і можливостями.