Насамперед, варто розібратися, що таке модем і роутер окремо. Отже, модем - це девайс, призначений для прийому та передачі даних. Функція роутера полягає в тому, щоб забезпечити доступ до модему для декількох пристроїв одночасно, а також, за необхідності, створити локальну мережу комп'ютерів.

Тобто модем перетворює сигнал на доступний для інтерпретації системою. Завдання роутера у тому, щоб розподілити сигнал між підключеними пристроями.

Таким чином, якщо Вам потрібно забезпечити доступ до мережі Інтернет для одного комп'ютера, для цього достатньо купити звичайний модем і підключити його до ПК. Але якщо Ви хочете мати доступ до Інтернету на кількох пристроях одночасно, цього буде недостатньо.

Раніше за наявності такої проблеми необхідно було купувати одразу два пристрої – модем та роутер. Але постійний розвиток технологій вирішив і цю проблему. Зараз на ринку пристроїв зв'язку представлений широкий вибір апаратів, які поєднують у собі ці корисні пристрої.

Більшість нових моделей роутерів мають убудований USB Wi-Fi модем. Це означає, що такий апарат здатний одночасно перетворювати сигнал, отриманий від інтернет-провайдера, та розподіляти його між приєднаними пристроями.

Тобто, на відміну від звичайного модему такий пристрій можна використовувати для підключення до інтернету одночасно з кількох пристроїв. Особливу увагу слід привернути до себе портативні модеми-роутери, оснащені акумуляторами, що забезпечують автономну роботу протягом 5-10 годин. Це означає, що Ви досить довгий час зможете працювати в Інтернеті, не будучи залежними від наявності електрики. Також, якщо існує необхідність, до такого девайсу можна докупити додатковий акумулятор і збільшити час автономної роботи.

Зазвичай бюджетні модеми-роутери підтримують роботу у двох найбільш популярних мережах – GSM та CDMA. Якщо Вам потрібен доступ ще й до мереж LTE, HSPA, WCDMA, WIMAX, HSUPA і т.п., то такий апарат обійдеться Вам дорожче.
У нашому магазині Ви можете підібрати для себе потрібну модель роутера-модему. Щоб підібрати оптимальний варіант, радимо звернутися до наших консультантів, вони із задоволенням допоможуть Вам.