На сьогоднішній день вибір Wi-Fi роутерів для Інтертелеком є величезним.

Практично всі 3G Wi-Fi роутери можуть одночасно поширювати інтернет без проводів 5 пристроям таким як стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон, інтернет TV та ін. Ще одна надзвичайна перевага — це простота у підключенні, тобто не потрібно чекати на спеціаліста, щоб підключив пристрої. Достатньо просто купити 3G Wi-Fi роутер, і ознайомитися з інструкцією.

На сайті modem.kiev.ua представлені різноманітні 3G Wi-Fi роутери для постійного мобільного користування і доступу в інтернет зі швидким поширенням невеликої Wi-Fi мережі.

Найбільш вимогливо користувачі ставляться до дизайну Wi-Fi роутерів, мобільності (мобільний роутер легко може поміститися в сумочці чи кишені), та ціни (краще, щоб було якісно і не дорого).

Одним з таких бюджетних моделей роутерів на сайті є 3G Wi-Fi модем - роутер Sierra W801 та 3G Wi-Fi роутер Sierra W802. Це перша модель серії роутерів від компанії Sierra. Призначений для роботи з операторами Інтертелеком та Peoplenet. Ним надзвичайно зручно та легко користуватися навіть новачкам, оскільки він оснащений спеціальним інформативним дисплеєм. Не може не радувати акумолятор з ємкістю 1830 мАч, що забезпечує до 6 год. Безпереривної автономної роботи. А у 3G Wi-Fi модем - роутера Sierra W802 ще й вмонтована антена, що гарантує високошвидкісне підключення до мережі практично з будь якого куточка країни.

Надзвичайно красивим дизайном і мобільністю (і до речі, недорого) відзначається 3G WIFI роутер ZTE AC30 CDMA+GSM. До нього можна легко підключити до мережі до 5-ти пристроїв та користуватися безперебійно 4 год. А ще розміри роутера дозволяють носити його в кишені чи сумочці.

Топом продаж на даний момент є 3g модем WI-FI роутер Novatel 4510L та його побратим 3G Wi-Fi модем Novatel MIFI 2200, який поєднав у собі і хороший дизайн, і легкість в користуванні за допомогою інформаційного дисплею, і можливість підключення зовнішньої антени, а також слот для карт пам’яті. І це все в поєднанні з доступною ціною. Купити 3G модем WI-FI роутер Novatel 4510L можна на сайті: modem.kiev.ua

А взагалі, на сайті modem.kiev.ua будь який користувач може знайти найбільш підходящий для себе по всіх вимогах 3G Wi-Fi роутер. Це можна зробити як самостійно, так і з допомогою консультантів.