Сьогодні в Україні активно працюють та розвиваються GSM та CDMA оператори, які надають різні стандарти інтернету. Більшість користувачів навіть не замислюються, наскільки важливо правильно підібрати оператора мобільного зв'язку, який мав би необхідне покриття на вашій території.
Отже, сьогодні ми розглянемо всі зони покриття всіх операторів країни, що діють, для того щоб наочно показати, яке підключення вибрати в тому чи іншому населеному пункті країни. Нижче наведено карту покриття операторів, за якою можна побачити, в яких регіонах встановлені базові станції операторів.

Інтертелеком

Rev. A

Rev. B

Інтертелеком – найширше інтернет-покриття в Україні. Порівнюючи всіх сучасних GSM та CDMA операторів України, Інтертелеком має найбільше покриття у країні. На понад 80% території поширюється дія численних базових станцій, які забезпечують населення якісним інтернетом. Інтертелеком надає покриття у двох стандартах зв'язку: Rev. A (до 3.1 Мбіт/с) та Rev. B (до 14.7 Мбіт/с).

Київстар

3G

4G

Lifecell


Оператор розширює покриття стандарту 3G (до 42 Мбіт/с) та 4G (до 300 Мбіт/с), що дозволяє абонентам мати якісний швидкісний інтернет. Але, в порівнянні з Інтертелекомом, зона покриття набагато менша, тому такої високої швидкості можна очікувати переважно у великих населених пунктах.

3G

4G

Vodafone

Також надає абонентам інтернет у форматі 3G (до 42 Мбіт/с) та 4G (до 300 Мбіт/с), зона покриття також поступається Інтертелекому. Але варто відзначити, що GSM оператори постійно розширюють зону покриття разом із зростанням споживачів.

3Mod

 

Зона покриття даного оператора, мабуть, найменша серед усіх перерахованих вище. Але все одно 3G покриття зі швидкістю до 42 Мбіт/с забезпечить якісним з'єднанням у великих українських містах.
Якщо ваш населений пункт не потрапляє під покриття того чи іншого оператора, ви завжди можете придбати спрямовану антену, що підсилює, яка забезпечить сильніший сигнал вашого пристрою, що роздає інтернет. Тому не варто засмучуватися, якщо інтернет не дійшов до вас, адже ви можете дійти до нього. У розділі «Антени» ви можете підібрати максимально відповідний пристрій для вашого випадку.

Крім того, варто уважно поставитися до вибору модему. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір GSM та CDMA модемів і Wi-Fi роутерів для домашнього користування.

Наші менеджери допоможуть мати оптимальний варіант для кожного. Телефонуйте та купуйте якісне інтернет-обладнання для свого будинку.