3g модем — це портативний пристрій для забезпечення доступу до Інтернету за допомогою мобільних операторів. Модем буде корисний під час відряджень, загородою, на дачі, в офісі та квартирі. Ви зможете підключитися до інтернету практично скрізь, адже основною перевагою такого девайсу є мобільність.
Перед покупкою оптимальної моделі модему 3g слід ознайомитися з кількома рекомендаціями:

  1. При виборі модему слід визначитися зі стандартом зв'язку (CDMA, GSM, CDMA+GSM) та оператором. У цьому слід звернути увагу до діапазон покриття.
  2. Зверніть увагу на максимальну швидкість інтернету, яку підтримує модем.
  3. Визначтеся, чи потрібна Вам антена посилення сигналу (залежно від місцевості та розташування базової станції оператора).
  4. Якщо Вам потрібна wi fi мережа, до 3g модему потрібно буде докупити роутер, або звернути увагу на роутери з вбудованим 3g модемом.
  5. Потрібно підібрати тарифний план. Ця інформація міститься на офіційних сайтах операторів та їх дилерів.

  Слід також зупинитись на основних перевагах покупки 3g модему через інтернет-магазин. По-перше, це вигідно у фінансовому плані, адже в інтернеті 3g модеми коштують дешевше, ніж у звичайних магазинах. По-друге, Вам не потрібно їхати «за тридев'ять земель», щоб проконсультуватися з менеджерами – тепер для цього достатньо зателефонувати або скористатися онлайн-консультацією фахівців. По-третє, при покупці через інтернет магазин, вибраний товар буде доставлений у будь-яку зручну для Вас точку. Також товар можна повернути або обміняти, якщо він не підійшов.

Якщо Ви бажаєте Купити 3g модем у Києві, Ви звернулися за адресою – офіс нашого інтернет-магазину розташований у столиці. Якщо ж Ви знаходитесь в іншому місті та бажаєте Купити 3g модем у Дніпрі, Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Луганську, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні , Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях або у Львові, ми здійснюємо відправку модемів будь-якою зручною для Вас службою доставки. При цьому оплата товару відбувається при отриманні.