Як придбати 3g wifi роутер для всіх операторів?

3G Wi-Fi роутери – зручні мобільні пристрої, призначені для доступу до провайдерів, які надають підключення до бездротового інтернету. Вони під'єднуються до будь-якого апарату, який потребує підключення.
Зовні вони можуть виглядати по-різному, залежно від торгової марки. Деякі з них можуть бути представлені у вигляді смартфона, інші у формі флешки з антеною і таке інше.
Сучасний ринок електроніки є цілою серією надійного обладнання. Головне не помилитися у виборі як продавця, так і самого пристрою.


Як вибрати продавця?

Відразу слід виділити, що сумнівні місця загрожують тим, що 3g wifi роутер довго не прослужить або не відповідатиме зазначеній характеристики. Крім того, такі торгові точки не дають гарантій. Відповідно, одразу зі списку претендентів потрібно викреслити ринки чи «з рук».
Правила вибору:

  1. Аналіз інформації, викладеної на офіційному сайті магазину, включаючи юрадресу, документи на торгівлю і т.д. На сьогоднішній день кожна солідна фірма має інтернет-вітрини. Саме так вони залучають до себе потенційних клієнтів, і навіть роблять продаж виробів, що реалізуються. Відразу відбувається і спілкування продавця з покупцем. Тому для довірчих відносин необхідний відкритий доступ до інформації про компанію.
  2. Перегляд пропонованих моделей. Запропонований перелік 3g wifi роутерів дозволить зрозуміти ступінь професіоналізму реалізатора. Найпопулярнішими гаджетами є: ZTE, Novatel, Huawei, JET, Samsung, Sierra, Pantech, Netgear, Lava, Haier, Franklin, CradlePoint, Unefon;
  3. Відгуки – краще і правдивіше будь-якої реклами. Клієнтам немає сенсу залишати негативні коментарі, тобто їхня думка є неупередженою. Отже, немає сенсу наклепувати на фірму просто так. Організація, у свою чергу, турбуватиметься про свою репутацію, що говорить про сумлінне ставлення до своїх обов'язків.

Як вибрати 3G Wi-Fi роутер?

З приводу дизайнерського рішення порад не буде, оскільки це лягає на особисті уподобання покупця. А ось що стосується якості, то тут є деякі аспекти, з якими слід ознайомитися перед придбанням:

  1. Важливо розуміти, що вибір залежить від того, де конкретно застосовуватиметься 3g wifi роутер, оскільки модем прив'язаний до певного провайдера, тобто, основний двигун - місце роботи девайса. Відповідно, у такому разі гаджет краще купувати там, де його підключать (прошиють) до обраного оператора;
  2. Мандрівникам потрібні моделі, які підтримують усі карти. Така функція необхідна для зміни відповідного оператора саме в зоні, де потрібен доступ до інтернету;
  3. Технологія передачі (EV-DO). Що показник, то краще швидкість передачі (Rel.0, Rev.А, У). Таким чином, Rev.В – найвищий стандарт в Україні;
  4. Необхідний роз'єм для зовнішньої антени, оскільки деякі місця можуть слабко пропускати сигнал тому, як низовина або височина здатні стати перешкодою для хвиль.

Якщо виникли проблеми у виборі 3G пристосування, грамотні консультанти завжди готові надати безоплатну допомогу.