У наш час популяризації та повсюдного використання Internet мати постійний та якісний доступ до Всесвітньої Павутини не тільки дуже важливо, а іноді навіть життєво необхідно. Можливостей такого підключення зараз досить багато, так само як і гаджетів, що його забезпечують.

Однією з найпопулярніших і найдоступніших є 3G-зв'язок. Зараз цю послугу надають більшість мобільних операторів та Інтернет-провайдерів. У кожного з них свої тарифи та власна зона покриття. Тому важливо мати можливість оперативно перейти від одного постачальника послуг до іншого, який на даний момент вигідніший. Для цього ваш модем 3G або 3G Wi-Fi роутер повинен бути універсальним, тобто. не прив'язаним лише до одного конкретного провайдера, а працюючим з усіма доступними операторами. Пропонуємо до вашої уваги кілька таких пристроїв, які користуються найбільшою популярністю.

Універсальний високошвидкісний 3G Wi-Fi роутер Novatel MiFi 4620LЕ чудово працює з усіма відомими українськими 3G операторами: Київстар, Інтертелеком, PeopleNET, МТС (Vodafone) та Life. Доступні CDMA та GSM мережі. Максимальна швидкість передачі даних складає 3.1 Mb/sec, а потужний акумулятор дасть вам можливість комфортно працювати та не замислюватись про підзарядку протягом 24 годин.

Модель Jet 2200 є високошвидкісним 3G Wi-Fi роутером, який завдяки реалізованій в ньому технології 3G EVDO REV. забезпечує швидкість обміну даними до 14.7 Мб/с. Пристрій може працювати у двох мережах (CDMA+GSM) та обладнано потужною акумуляторною батареєю ємністю 5000мАч, що забезпечує безперебійну автономну роботу протягом доби. Одночасно доступні шість Wi-Fi з'єднань.

Ще однією моделлю, на яку варто звернути увагу, є недорогий двомережевий (CDMA+GSM) 3G/4G Wi-Fi роутер ZTE Jetpack 890L, що дозволяє користуватися Інтернетом зі швидкістю від 3,1 до 3,1 Mb/sec. Акумуляторна батарея розрахована на чотири години інтенсивної роботи з чотирма одночасними підключеннями Wi-Fi.

Високоякісний 3G WI-FI роутер TURBO Sierra Netgear AirCard 771s також можна підключити до мережі будь-якого оператора України, який працює у форматах GSM та CDMA. Крім того, є підтримка мереж 4G, тому ви зможете ефективно користуватися ним за кордоном. Десятигодинну автономну роботу зі швидкістю 14,7 Мб/с забезпечує акумулятор ємністю 2500мАч. Вся необхідна інформація відображається на великому екрані LCD. Роздача Wi-Fi здійснюється одночасно на десять пристроїв, що знаходяться у радіусі п'ятнадцяти метрів.

Останнім у даному огляді, але далеко не останнім за якістю та швидкістю зв'язку є двомережевий універсальний 3G WI-FI роутер Novatel MiFi 6620L. У ньому також використовується високошвидкісна технологія 3G EVDO REV. (14,7 Mb/sec). З головних переваг цієї моделі можна виділити п'ятнадцятигодинну автономну роботу та доступну вартість. Одночасно підключатися до Wi-Fi можуть п'ять користувачів у десятиметровій доступності.

Усі вищеперелічені моделі мають можливість приєднання зовнішньої посилюючої сигнал антени. Їх також можна використовувати як переносний зовнішній акумулятор.