На сьогоднішній день нікого не здивуєш мобільним інтернетом. Та й взагалі інтернет, як і мобільний зв'язок, просто необхідний. Звичайно ж, як і мобільні телефони, 3g модеми, і 3g wifi роутери є різноманітні: від найдешевших до найдорожчих, від найслабших до найпотужніших.
Отже, портативний wi-fi роутер, це мобільний високотехнологічний пристрій, завдяки якому можна залишатися в мережі за будь-яких умов, навіть перебуваючи за містом, або подорожуючи в автомобілі.


Основна перевага портативних wi-fi роутерів, це компактні розміри та автономність роботи в середньому 6-8 годин. Це дозволяє брати пристрої скрізь і зберігати в кишені джинсів або в сумочці (барсетці, рюкзаку). В основному швидкість передачі даних пристроїв до 14,7 Мбіт/с. Wi-fi роутери прості у використанні та не вимагають додаткових драйверів та установок. Усі налаштування автоматичні. А користувачеві потрібно лише включити пристрій та приєднатися до нього як до wi-fi точки. До девайсу одночасно можна підключити від 2 до 10 гаджетів. У цьому полягає практичність роутерів. Крім того, портативні wi-fi роутери відзначаються універсальністю. Тобто до девайсу можна підключити будь-які пристрої, які підтримують wi-fi: ноутбук, планшет, смартфон, смарт-ТВ та інші.

Отже, який вибрати портативний wi-fi роутер і на що варто звернути увагу?
На сьогоднішній день існує багато різних портативних 3g wi-fi роутерів від багатьох брендів та з різними характеристиками. Слід визначити для себе, скільки часу роутер буде працювати без зарядки, тобто, наскільки потужною повинна бути батарея. Важливим фактором є кількість одночасних підключень та радіус дії пристрою. Це особливо важливо для людей, або якщо роутер вибирається для офісів. Якщо часто користуєтеся пристроєм під час поїздки або подорожі, слід звернути увагу на наявність слота для картки пам'яті для зберігання особистих файлів та завантаженої інформації.
На сьогоднішній день в Україні працюють оператори, які працюють у стандартах CDMA та GSM. Відповідно, варто вибрати для себе роутер з тим чи іншим стандартом та швидкістю передачі даних. Існують пристрої, які можуть працювати в двох стандартах одночасно. А якщо плануєте брати девайс із собою за кордон, то роутер має працювати у стандарті 4G.
Якщо плануєте брати роутер із собою за місто, або в місця зі слабким сигналом інтернету, то є моделі з можливістю підключення антени, що підсилює.
Не менш важливе значення має дизайн пристрою та бренд. Адже оскільки роутер мобільний, то користуєтеся ним як мінімум по кілька годин на добу. Найбільш популярними брендами є Huawei, Novatel, Sierra, ZTE, Franklin, Pantech та ін. Відповідно цінові характеристики також різні.
На нашому сайті є великий вибір портативних 3g wi-fi роутерів, які задовольнять потреби навіть найвибагливішого користувача. Крім того, можна відразу підібрати інтернет провайдера та тарифний план.