Зараз одним із найпопулярніших способів організації якісного бездротового доступу до Інтернету є 3G-зв'язок. Її підтримують майже всі мобільні оператори України. За допомогою 3G модему можна користуватися всесвітнім павутинням навіть у віддалених місцях, у туристичних походах або під час відпочинку на природі. Завдяки тому, що пристрій на відміну від 3G Wi-Fi роутера не оснащений власною акумуляторною батареєю, модем має компактні розміри і нагадує звичайний flash-накопичувач. Він приєднується безпосередньо до порту USB вашого ноутбука або ПК. Таке підключення не вимагає додаткових проводів і є на сьогоднішній день найоптимальнішим та найзручнішим варіантом.

Модем зазвичай підключається автоматично. Жодних додаткових драйверів для його роботи також не потрібно. Достатньо один раз вставити пристрій у порт, щоб система його визначила. Надалі розпізнавання відбуватимуться одразу. Якщо ви плануєте користуватися 3G-інтернетом у місцях з поганим прийомом, то вам знадобиться антена, що підсилює. Зверніть увагу, що для її підключення модем повинен мати відповідний роз'єм. Найкраще придбати відразу комплект обладнання, до якого входить антена необхідної вам потужності, кабель, спеціальний перехідник (pigtail) і сам модем.

При використанні пристрою на ноутбуці жодних проблем виникнути не повинно. Так як модем виступає з корпусу, то під час руху намагайтеся його нічим не зачепити. За розміром та зовнішнім виглядом більшість 3g-модемів практично не відрізняються один від одного. При покупці орієнтуйтеся на максимальну швидкість передачі даних. В Україні вона становить 14,7 Мбіт/сек. Є дешевші пристрої, що працюють зі швидкістю до 3,1 Мбіт/сек.

У нашому магазині ви знайдете все необхідне обладнання. Звертайтесь і наші спеціалісти допоможуть зробити правильний вибір.