У недалекому минулому людство познайомилося з новим видом техніки, яка дозволила не тільки "відірватися" від кабельного інтернету. Ці дроти не дозволяли виходити з дому і бути справді мобільною людиною. Зараз 3G WiFi роутери не лише забезпечують портативність та зручність застосування у повсякденному житті не лише на рівні портативності, а й високу швидкість передачі даних. Але поговоримо докладніше і спробуємо зрозуміти для чого потрібні мобільні 3g wifi роутери?


Що являє собою 3g wifi роутер?


З термінологічної сторони 3g wifi роутер є портативним девайсом, який приймає сигнал за допомогою wifi. Така система дозволяє використовувати його в будь-якому місці без додаткових проводів, а покриття обраного Вами провайдера дозволить насолодитися швидким інтернетом. Ми рекомендуємо використовувати девайси від компанії Інтертелеком, покриття якого поширене по всій території України, а якість зв'язку та висока швидкість Вас приємно здивують.

З візуальної точки зору це пристрій невеликих розмірів і якщо порівнювати з іншими пристроями, це як маленький телефон або флешка середніх розмірів. Також варто відзначити, що такі пристрої як 3g wifi роутери купити які можна в нашому інтернет магазині стають дійсно оптимальним рішенням для тих, хто регулярно перебуває у відрядженнях або часто їздить за місто, де найчастіше немає достатньо хорошого інтернету.


Правила вибору 3g wifi роутера


Отже, давайте визначимо кілька правил, як вибрати 3g wifi роутер.

Насамперед слід визначитися з метою купівлі та використання надалі такого роду пристрій. Виходячи з цілей можна вибрати або стаціонарний або мобільний роутер. І саме від того, що Ви хочете купити, буде залежати якій компанії віддати свою перевагу. На сучасному українському ринку покриттів лідируючу позицію займає провайдер Інтертелеком. Звичайно, існує і безліч інших провайдерів, які виробляють власні моделі, а асортимент таких пристроїв не має меж. Наприклад, Київстар, Life, МТС, Утел і т.д. надають свої послуги та постачають різний рівень зв'язку.

На жаль, навіть зараз існують такі місця, де немає можливості надати якісний зв'язок будь-якого провайдера, але повірте, кожна компанія займається цим питанням і найближчим часом усі ці нюанси будуть усунуті.

І останнє на що потрібно звернути увагу на це вартість обраного Вами пристрою. Цінник зазвичай варіюється від 3g wifi роутером, що надаються широким спектром можливостей і від компанії виробника.