На сьогоднішній день кожен з нас знає про те, що таке 3g інтернет. Мобільні інтернет-провайдери зробили все можливе, щоб жителі навіть найвіддаленіших куточків нашої країни можуть насолоджуватися високошвидкісним бездротовим інтернетом. Саме після появи 3g стала можливість прийому та використання сигналу на абсолютно новому, більш удосконаленому рівні.

Зараз, напевно, кожен власник такого пристрою як мобільний роутер wifi 3g згадає той момент, коли він запитував: навіщо потрібна антена для 3g модему?

Давайте спочатку поговоримо про те, що таке 3g модем?


Даний пристрій є компактним девайсом, який працює у форматі 3g і призначенням стає саме посилення сигналу для більш якісної і коректної роботи. І саме антена для 3g модему дозволяє посилити діапазон прийому сигналу в десятки разів.

Після того, як на світовому ринку з'явилася зовнішня антена для 3g модему, звісно ж з'явилися люди, які вирішили, що вони можуть створити краще, ніж це робить виробник. Але доведено як науково, а й у практиці, що такі саморобні антени що неспроможні забезпечити справді якісний рівень сигналу, а про його сталості і гідністю такого пристрою може лише його низька вартість. Але чи справді це так?

Всі такі "домашні підсилювачі" виготовляються переважно з підручних матеріалів і не думають про якість пристрою. Саме завдяки тому, що саморобні девайси ненадійні фахівці рекомендують купувати вже зібраний модем без усіляких винаходів.

Переваги підсилювачів для користувачів


Поговоримо про основні переваги стандартних підсилювачів для модемів. Отже, спочатку не варто забувати про те, що всі виробники надають гарантію на свої пристрої. Крім цього, використання таких антен не дозволяють перевантажити модем, при цьому видають максимум потужності, яку можна "вичавити" з даного пристрою.

На сьогоднішній день найпростішим способом отримання якісного та постійного сигналу – це придбання антени для 3g модему. Такі пристрої мають три класифікації стандарту зв'язку (CDMA, GSM, HDSPA) та власного коефіцієнта посилення сигналу. Саме від цього і формується ціна та якість зв'язку.

Тепер якісний високошвидкісний інтернет стає ближче завдяки такому пристрою як антена для 3g модему. І пам'ятайте, купити такий пристрій набагато простіше і безпечніше, ніж зробити самостійно, а вартість не так сильно відрізнятиметься від купленого в магазині.