Як ми знаємо на сьогоднішній день, передові компанії постаралися зробити максимальну зону покриття 3G зв'язку, але навіть сьогодні це може бути не зовсім стабільне з'єднання. Можливі неприємні "провисання" та переривання зв'язку інтернет з'єднання.
Зазвичай причинами поганого з'єднання є цегляні споруди, різні металеві конструкції, штучні перешкоди, які можуть спотворювати сигнал. Звичайно, не завжди зв'язок переривається, він може бути дуже слабким. Погодьтеся, неприємно, коли пропадає сигнал у потрібний момент. Поговорімо як збільшити рівень сигналу 3G модему.


Як збільшити рівень сигналу модему 3G?


Звичайно, найпростішим способом зробити сигнал краще - це придбати спеціальну антену. Цей пристрій дозволяє збільшити сигнал свого модему. Антена вставляється у спеціальний роз'єм, який є у половині модемів. Завдяки такому нехитрому пристрої сигнал значно покращується і, звичайно ж, прискорюється передача даних.

На жаль, не кожен модем має роз'єм, який підтримує сторонні антени, але що тоді робити? Можна зробити самому, але чи справді це добрий і єдиний спосіб посилення сигналу?

Крім речових підсилювачів існують звані програмні підсилювачі. Це різні програми, які дозволяють посилити якість сигналу модему 3G. Але як це працює?

Навіть зі шкільної лави нам розповідають, що різні роутери та модеми працюють на найрізноманітніших протоколах зв'язку. Зазвичай вибирається найбільш оптимальний, який, начебто, буде стабільним і без збоїв.

Працюючи таким чином, виникає досить поширена практика, що згодом зв'язок стає нестабільним і виникають стрибки пінгу. Модем як належить шукатиме більш стабільний сигнал постійно перебудовувати на інший протокол. Але не всі відомі режими такі швидкі, як хотілося б. Ось яскравий приклад: якщо встановлено найстабільніший режим EDGE, швидкість буде значно нижчою, ніж на найшвидшому HSPA режимі. Стандартно модем вибере EDGE. Швидкість буде не найкраща і, відповідно, буде затримка або жахлива швидкість. Саме тому можна програмно налаштувати швидше з'єднання з режимом HSPA. Але як це зробити?
 
Спеціальна програма HSPA Locker 1.3b, яка безкоштовна та у вільному доступі в інтернеті створена спеціально для того, щоб переналаштувати режим модему.